Territori i SocietatUniversitat de València Logo del portal

 

CURS PRIMER 2017-2018

Grup  (matí, de 09:30 a 12:50)

 

ASSIGNATURA: GEOGRAFIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Juan de Dios González Professor Associat del Departament de Geografia Juan.D.Gonzalez@uv.es

Primer quadrimestre

Setembre (26)
Octubre (3, 17, 24, 31)
Novembre (7, 14, 21)

Dimarts

 

ASSIGNATURA: BIOLOGIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Juan Salvador Monrós González Professor titular del Departament de Microbiologia i Ecologia Juan.Monros@uv.es

Primer quadrimestre

Novembre (28)
Desembre (12, 19)
Gener (9, 16, 23, 30)
Febrer (6)

 

Dimarts
Raquel Ortells Bañeres

Professora Ajudant Doctora del Departament de Microbiologia i Ecologia

Raquel.Ortells@uv.es

 

ASSIGNATURA: LLENGUA I LITERATURA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Antonio Hidalgo Navarro Catedràtic del Departament de Filologia Espanyola Antonio.Hidalgo@uv.es

Segon quadrimestre

Febrer (13, 20, 27)
Març (6, 13, 27)
Abril (10, 24)

Dimarts
Héctor Hernández Gasso

Professor associat al Departament de Didàctica de la Llengua i la Literatura

Hector.Hernandez@uv.es

 

ASSIGNATURA: HISTÒRIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Juan Vicente García Marsilla Professor titular del Departament d'Història Medieval i Ciències i Tècniques Historiogràfiques Juan.V.Garcia-Marsilla@uv.es

Segon quadrimestre

Abril (24)
Maig (8, 15, 22, 29)
Juny (5, 12, 19)

Dimarts

 

 

 

CURS SEGON 2017-2018

Grup  (matí, de 09:30 a 12:50)

 

ASSIGNATURA: SOCIOLOGIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Ignacio Martínez Morales Professor Contractat Dr. del Departament de Sociologia i Antropologia Social Ignacio.Martinez@uv.es

Primer quadrimestre

Setembre (28)
Octubre (5, 19, 26)
Novembre (2, 9, 16, 23)

Dijous
Amparo Aguado Bloise Professora Associada del Departament de Sociologia i Antropologia Social Teresa.Empar.Aguado@uv.es

 

ASSIGNATURA: SALUT

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Julio Fernández Garrido Degà Facultat d'Infermeria Julio.Fernandez@uv.es

Primer quadrimestre

Novembre (30)
Desembre (14, 21)
Gener(11, 18, 25)
Febrero (1, 8)

Dijous
Cristina Buigues González Professora Contractada Dr. del Departament d'Infermeria Cristina.Buigues@uv.es
Francisco Pérez Dolz Professor Associat del Departament d'Infermeria Francisco.Perez-Dolz@uv.es
Isabel Martínez Martínez Professora Ajudant Dr. del Departament d'Infermeria M.Isabel.Martinez@uv.es
Silvia Corchón Arreche Professora Ajudant Dr. del  Departament d'Infermeria Silvia.Corchon@uv.es
Vanessa Sánchez Martínez Professor Ajudant Dr. del Departament d'Infermeria Vanessa.Sanchez@uv.es

 

ASSIGNATURA: ECONOMIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Clara Martínez Fuentes Professora titular del Departament de Direcció d'Empreses 'Juan Jose Renau Piqueras' Clara.Martinez@uv.es

Segon quadrimestre

Febrer (15, 22)
Març (1, 8, 22)
Abril (12, 19, 26)

Dijous
Maria Walesska Schlesinger Professora Ajudant del Departament de Comercialització i Investigació de Mercats M.Walesska.Schlesinger@uv.es

 

ASSIGNATURA: NUTRICIÓ

Nom Categoria Contacte Dates Dia
M. José Esteve Mas Professor titular del Departament de M.Prev.i Salut P.CC. Alimen,Tòxic i Med.Legal Maria.Jose.Esteve@uv.es

Segon quadrimestre

Maig (3, 10, 17, 24, 31)
Juny (7, 14, 21)

Dijous
Ana Frigola Canoves Catedràtica del Departament de M.Prev.i Salut P.CC. Alimen,Tòxic i Med.Legal Ana.Frigola@uv.es