Territori i SocietatUniversitat de València Logo del portal

COORDINACIÓ DEL PROGRAMA

Emilio Barba Campos (Departament de Microbiologia i Ecologia)

CALENDARI

Curs Segon: 18 de setembre de 2019

Curs Tercer: 24 de setembre de 2019

Curs Plus: 26 de setembre de 2019

 

Lloc de les classes i conferències: Centre de Formació de Persones Adultes "Enric Valor". C/ Virgen del Lluch, 2 (46600) Alzira.

Dia de les conferències: Dimarts

 

HORARI DE CLASSES

GRUP DE MATÍ: Dimecres (Curs 2n), Dimarts(Curs 3r) i Dijous (Curs Plus) de 09:30 a 12:50 hores

  • Primera part: 09:30 a 11:00 hores
  • Descans: 11:00 a 11:20 hores
  • Segona part: 11:20 a 12:50 hores

 

 

TAXES 2019-20

Inclou:
 

 Matrícula del curs complet (troncals i conferències). 183€
 Expedició / manteniment de targeta universitària.

 Obertura d'expedient com a estudiant de la Universitat de València.

 

 

CURS SEGON 2019-2020

Grup  (matí, de 09:30 a 12:50)

 

ASSIGNATURA: SOCIOLOGIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Amparo Aguado Bloise Professora Associada del Departament de Sociologia i Antropologia Social Teresa.Empar.Aguado@uv.es

Primer quadrimestre

Setembre (18, 25)
Octubre (2, 16, 23, 30)
Novembre (6, 13)

Dimecres
Francesc J. Hernández Dobón Professor Titular del Departament de Sociologia i Antropologia Social Francesc.J.Hernandez@uv.es

 

ASSIGNATURA: SALUT

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Iván Julián Rochina Professor Col·laborador del Departament d'Infermeria Ivan.Julian@uv.es

Primer quadrimestre

Novembre (20, 27)
Desembre (4, 11, 18)
Gener (8, 15, 29)

Dimecres
Silvia Corchón Arreche Professora Ajudant Dr. del  Departament d'Infermeria Silvia.Corchon@uv.es
Vanessa Sánchez Martínez Professor Ajudant Dr. del Departament d'Infermeria Vanessa.Sanchez@uv.es

 

ASSIGNATURA: ECONOMIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Manoli Pardo del Val Professora titular del Departament de Direcció d'Empreses 'Juan Jose Renau Piqueras' Manoli.Pardo@uv.es

Segon quadrimestre

Febrer (5, 12, 19, 26)
Març (4, 11)


Docència telemàtica per la COVID-19

 

Dimecres
Maria Walesska Schlesinger Professora Contractada Dr. del Departament de Comercialització i Investigació de Mercats M.Walesska.Schlesinger@uv.es
Carmen Pérez Cabañero Professora Titular del Departament de Comercialització i Investigació de Mercats Carmen.Perez-Cabanero@uv.es

 

ASSIGNATURA: NUTRICIÓ

Nom Categoria Contacte Dates Dia
M. José Esteve Mas Professora Titular del Departament de M.Prev.i Salut P.CC. Alimen,Tòxic i Med.Legal Maria.Jose.Esteve@uv.es

Segon quadrimestre

Docència telemàtica per la COVID-19

Dimecres
Ana Frigola Canoves Catedràtica del Departament de M.Prev.i Salut P.CC. Alimen,Tòxic i Med.Legal Ana.Frigola@uv.es

 

 

CURS TERCER 2019-2020

Grup  (matí, de 09:30 a 12:50)

 

ASSIGNATURA: PSICOLOGIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Nuria Tordera Santamatilde Professora Titular del Departament de Psicologia Social Nuria.Tordera@uv.es

Primer quadrimestre

Setembre (24)
Octubre (1, 8, 15, 22, 29)
Novembre (5, 12)

Dimarts
Isabel Rodríguez Molina Professora Titular del Departament de Psicologia Social Isabel.Rodriguez@uv.es

 

ASSIGNATURA: DRET

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Jaume Martí Miravalls Professor Titular del Departament de Dret Mercantil 'Manuel Broseta Pont' Jaime.Marti@uv.es

Primer quadrimestre

Novembre (19, 26)
Desembre (3, 10, 17)
Gener (7, 14, 21)
Febrer (7)

Dimarts
Cristobal Borrero Moro Catedràtic del Departament de Dret Financer i Història del Dret Cristobal.Borrero@uv.es

 

ASSIGNATURA: PATRIMONI HISTÒRIC VALENCIÀ

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Encarna Montero Tortajada Professora Ajudant Dr. del Departament de Història de l'Art Encarna.Montero@uv.es

Segon quadrimestre

Gener (28)
Febrer (4, 11, 18, 25)
Març (3, 10)

Docència telemàtica per la COVID-19

Dimarts

 

ASSIGNATURA: MÚSICA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Ana María Botella Nicolás Professora Contractada Dr. del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Ana.Maria.Botella@uv.es

Segon quadrimestre

Docència telemàtica per la COVID-19

Dimarts

 

 

CURS PLUS 2019-2020

Grup  (matí, de 09:30 a 12:50)

 

ASSIGNATURA: CIÈNCIA A CONSCIÈNCIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
José Cantó Doménech Professor Contractat Dr. del Departament de Didàctica de les Ciències Experimentals i Socials Jose.Canto@uv.es

Primer quadrimestre

Setembre (26)
Octubre (3, 17, 24, 31)
Novembre (7, 14, 21)

Dijous

 

ASSIGNATURA: HISTÒRIA DE L'ART VALENCIÀ

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Mireia López Bertran Professora Ajudant Dr. del Departament d'Història de l'Art Mireia.Lopez@uv.es

Primer quadrimestre

Novembre (28)
Desembre (5, 12, 19)
Gener (9, 16, 23, 30)

Dijous

 

ASSIGNATURA: ÈTICA I VALORS

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Javier Gracia Calandín Professor Contractat Dr. del Departament de Filosofia Javier.Gracia@uv.es

Segon quadrimestre

Febrer (6, 13, 20, 27)
Març (5)

Docència telemàtica per la COVID-19

Dijous

 

 

ASSIGNATURA: PALEONTOLOGIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Carlos Martínez Pérez Professora Ajudant Dr. del Departament de Botànica i Geologia Carlos.Martinez-Perez@uv.es

Segon quadrimestre

Docència telemàtica per la COVID-19

Dijous