Territori i SocietatUniversitat de València Logo del portal

COORDINACIÓ DEL PROGRAMA

Emilio Barba Campos (Departament de Microbiologia i Ecologia)

CALENDARI

Curs Tercer: 14 d'octubre de 2020

Curs Plus: 15 d'octubre de 2020

 

Lloc de les classes i conferències: Centre de Formació de Persones Adultes "Enric Valor". C/ Virgen del Lluch, 2 (46600) Alzira.

Dia de les conferències: Dimarts

 

HORARI DE CLASSES

GRUP DE MATÍ: Dimarts (Curs Plus I), Dimecres (Curs 3r) i Dijous (Curs Plus II) de 09:30 a 12:50 hores

  • Primera part: 09:30 a 11:00 hores
  • Descans: 11:00 a 11:20 hores
  • Segona part: 11:20 a 12:50 hores

 

 

TAXES 2020-2021

Inclou:
 

 Matrícula del curs complet (troncals i conferències). 186€
 Expedició / manteniment de targeta universitària.

 Obertura d'expedient com a estudiant de la Universitat de València.

 

CURS TERCER 2020-2021

Grup  (matí, de 09:30 a 12:50)

 

ASSIGNATURA: PSICOLOGIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Nuria Tordera Santamatilde Professora Titular del Departament de Psicologia Social Nuria.Tordera@uv.es

Primer quadrimestre

Octubre (14, 21, 28)
Novembre (4, 11, 18, 25)
Desembre (2)

Dimecres
Isabel Rodríguez Molina Professora Titular del Departament de Psicologia Social Isabel.Rodriguez@uv.es

 

ASSIGNATURA: DRET

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Jaume Martí Miravalls Professor Titular del Departament de Dret Mercantil 'Manuel Broseta Pont' Jaime.Marti@uv.es

Primer quadrimestre

Desembre (9, 16)
Gener (13, 20, 27)
Març (22, 29)*
Abril (19)*

Dimecres

*recuperació de classes suspeses per la COVID-19

 

ASSIGNATURA: PATRIMONI HISTÒRIC VALENCIÀ

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Alejandro Villar Torres Professor Associat del Departament d'Història de l'Art Alejandro.Villar-Torres@uv.es

Segon quadrimestre

Març (3, 10, 24, 31)
Abril (14, 21, 26*, 28)

Dimecres

*Dilluns

 

ASSIGNATURA: MÚSICA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Ana María Botella Nicolás Professora Contractada Dr. del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Ana.Maria.Botella@uv.es

Segon quadrimestre

Maig (5, 12, 19, 26)
Juny (2, 9, 16, 23)

Dimecres
Rafael Martínez Maximiano

Professor Col·laborador del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal

Rafael.Fernandez-Maximiano@uv.es

 

 

 

 

CURS PLUS 2020-2021

Grup  (matí, de 09:30 a 12:50)

 

ASSIGNATURA: SALUT

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Nuria Sempere Rubio Professora Ajudant Dr. del Departament de Fisioteràpia Nuria.Sempere@uv.es

Primer quadrimestre

Octubre (15, 22, 29)
Novembre (5, 12, 19, 26)
Desembre (3)

Dijous
Raquel Faubel Cava Professora Contractada Dr. del Departament de Fisioteràpia Raquel.Faubel@uv.es

 

ASSIGNATURA: ECOLOGIA DEL COMPORTAMENT

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Emilio Barba Campos Professor Titular del Departament de Microbiologia i Ecologia Emilio.Barba@uv.es

Primer quadrimestre

Desembre (10, 17)
Gener (7, 14, 21, 28)
Març (2, 23)*

Dijous

*Dimarts

Eduardo Moisés García Roger Professor Titular del Departament de Microbiologia i Ecologia Eduardo.Garcia@uv.es

 

ASSIGNATURA: ARQUEOLOGIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
David Quixal Santos Professor Ajudant Dr. del Departament de Prehistòria, Arqueologia i Història Antiga David.Quixal@uv.es

Segon quadrimestre

Març (4, 9*, 11, 25)
Abril (15, 22, 27*, 29)

Dijous

*Dimarts

 

ASSIGNATURA: ASTRONOMIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Enric Marco Soler Personal Investigador de la Facultat de Física, Astronomia i Astrofísica Enric.Marco@uv.es

Segon quadrimestre

Maig (6, 13, 20, 27)
Juny (3, 10, 17, 22*)

Dijous

*Dimarts