Logo de la Universitat de València Logo Vicerectorat de Projecció Territorial i Societat Logo del portal

CALENDARI 

  • Curs Plus: 19 de setembre de 2019

 

Lloc de les classes i conferències: Centre Cultural. Carrer Rei en Jaume, 6

Dia de les conferències: Dijous

 

HORARI DE CLASSES

 

GRUP DE VESPRADA: Dijous (Curs Plus) de 16:00 a 19:20 hores

  • Primera part: 16:00 a 17:30 hores
  • Descans: 17:30 a 17:50 hores
  • Segona part: 17:50 a 19:20 hores

 

TAXES 2019-20

Inclou:
 

 Matrícula del curs complet (troncals i conferències). 183€
 Expedició/manteniment de la targeta universitària.
 Obertura d'expedient com a estudiant de la Universitat de València.

 

 

 

CURS PLUS 2019-2020

Grup (vesprada, de 16:00 a 19:20)

 

ASSIGNATURA: PATRIMONI ARTÌSTIC VALENCIÀ II

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Albert Ferrer Orts Professor Ajudant Dr. del Departament d'Història de l'Art Albert.Ferrer-Orts@uv.es

Primer quadrimestre

Setembre (19, 26)
Octubre (10, 17, 24, 31)
Novembre (7, 14)

Dijous

 

 

ASSIGNATURA: NUTRICIÓ

Nom Categoria Contacte Dates Dia
M. José Esteve Mas Professora Titular del Departament de M.Prev.i Salut P.CC. Alimen,Tòxic i Med.Legal Maria.Jose.Esteve@uv.es

Primer quadrimestre

Novembre (21, 28)
Desembre (5, 12, 19)
Gener (9, 16, 23)

Dijous
Ana Frigola Canoves Catedràtica del Departament de M.Prev.i Salut P.CC. Alimen,Tòxic i Med.Legal Ana.Frigola@uv.es

 

 

ASSIGNATURA: LLENGUA I LITERATURA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Antonio Hidalgo Navarro Catedràtic del Departament de Filologia Espanyola Antonio.Hidalgo@uv.es

Segon quadrimestre

Gener (30)
Febrer (6, 13, 20, 27)
Març (5)

Docència telemàtica per la COVID-19

 

Dijous
Héctor Hernández Gasso

Professor Associat al Departament de Didàctica de la Llengua i la Literatura

Hector.Hernandez@uv.es

 

 

ASSIGNATURA: DRET

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Mª Elena Cobas Cobiella Professora Contractada Dr. del Departament de Dret Civil M.Elena.Cobas@uv.es

Segon quadrimestre

Docència telemàtica per la COVID-19

Dijous