Logo de la Universitat de València Logo Programa de Doctorat en Comptabilitat i Finances Corporatives Logo del portal

Directors de Tesis del Programa de Doctorat

Nom Institució Contacte
 Arce Isbert, Miguel  Universitat de València  miguel.arce@uv.es
 Carmona Ibáñez, Pedro  Universitat de València  pedro.carmona@uv.es
 De Fuentes Barberá, Cristina  Universitat de València  cristina.de-fuentes@uv.es
 Gandía Cabedo, Juan Luis  Universitat de València  Juan.L.Gandia@uv.es
 García Benau, María Antonia  Universitat de València  Maria.Garcia-Benau@uv.es
 Giner Inchausti, Begoña  Universitat de València  begona.giner@uv.es
 Labatut Serer, Gregorio  Universitat de València  gregorio.labatut@uv.es
 López Gracia, José  Universitat de València  jose.lopez@uv.es
 Montesinos Julve, Vicente  Universitat de València  vicente.montesinos@uv.es
 Mora Enguídanos,  Araceli  Universitat de València  araceli.mora@uv.es
 Pozuelo Campillo,  José  Universitat de València  jose.pozuelo@uv.es
 Ripoll Feliu,  Vicente  Universitat de València  vicente.ripoll@uv.es
 Zorio Grima,  Ana  Universitat de València  ana.zorio@uv.es
     
 Balaguer Coll, Mª Teresa  Universitat Jaume I  bcoll@uji.es
 Fuertes Fuertes, Iluminada  Universitat Jaume I  ifuertes@uji.es
 Gil de Albornoz, Belén  Universitat Jaume I  noguer@uji.es
 Illueca Muñoz, Manuel Universitat Jaume I  illueca@uji.es
 Pucheta Martinez, Mª Consuelo Universitat Jaume I  pucheta@uji.es
     
 Lopez Iturriaga, Felix J.  Universidad Valladolid flopez@eco.uva.es
 Rodriguez Sanz, Juan Antonio  Universidad Valladolid jantonio@eco.uva.es
 Vallelado Gonzalez, Eleuterio Universidad Valladolid teyo@eco.uva.es