Vicerectorat de Participació i Projecció Territorial
Nom Càrrec Telèfon E-mail
Jorge Hermosilla Pla Vicerector de Participació i Projecció Territorial.
Catedràtic de Geografia
9638 64050 jorge.hermosilla@uv.es
vicerec.participacio.projeccio@uv.es
M. Isabel Romero Martínez Secretària del Vicerectorat de Participació i Projecció Territorial 9638 64050 isabel.romero@uv.es
vicerec.participacio.projeccio@uv.es
Joan Carles Membrado Cap d'iniciativa.
Professor ajudant doctor de Geografia
9638 64893 joan.membrado@uv.es
Sacramento Pinazo Hernandis Cap d'iniciativa.
Professora titular de Psicologia Social
9639 83027 sacramento.pinazo@uv.es
Virginia Pardo Iranzo Cap d'iniciativa.
Professora titular de Dret Administratiu i Dret Procesal
9616 25057 virginia.pardo@uv.es
José Rafael Cantó Doménech Cap d'iniciativa.
Ajudant doctor de Didàctica de les Ciències Experimentals i Socials
9616 25474 j.rafael.canto@uv.es
Ángel E. Morales Rubio Cap d'iniciativa.
Catedràtic de Química Analítica
9635 43997 angel.morales@uv.es
Emilio Barba Campos Cap d'iniciativa.
Professor titular de Microbiologia i Ecologia
9635 44515 Emilio.Barba@uv.es
María Walesska Schlesinger Cap d'iniciativa.
Professora Ajudant Dr de Comercialització i Investigació de Mercats
9616 25465 M.Walesska.Schlesinger@uv.es
Esperanza Navarro Pardo

Cap d'iniciativa.
Professora Contractada Dr. de Psicologia Evolutiva i de l'Educacio

9639 83453 Esperanza.Navarro@uv.es
Unitat de Suport
Martín Peña Ortiz Coordinador de la Unitat de Suport (PAS) 9633 95005 martin.pena@uv.es
unitatsuport@uv.es
Alberto Llopis Silvestre Tècnic Informàtic i Webmàster (PAS) 9638 64307 alberto.llopis@uv.es
unitatsuport@uv.es
Mª Victoria Lorenzo Plumed Tècnica d'investigació (PAS) 9639 83968 unitatsuport@uv.es
Antonio Briz Marrades Tècnic d'investigació (PAS) 9638 95007 antonio.briz@uv.es
Eva Teixidor Aranegui Tècnica d'investigació (PAS) 9633 95026 eva.teixidor@uv.es
unitatsuport@uv.es
Ángela Montesinos Lapuente Tècnica d'investigació (PAS) 9633 95009 angela.montesinos@uv.es
unitatsuport@uv.es
Beatriz Ginés Fuster Tècnica d'investigació (PAS) 9616 25913 beatriz.gines@uv.es
Javier Sánchez Escribano Tècnic d'investigació (PAS) 9638 64909 javier.sanchez-escribano@uv.es
Cristina Soriano Cabellos Tècnica d'investigació (PAS) 9638 64909 cristina.soriano@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies