Logo de la Universitat de València Logo Departament de Didàctica de la Llengua i de la Literatura Logo del portal

  • UV

 

Nom Categoria Contacte
Sergio Arlandis López Ay, Dr.

9616 25492

Sergio.Arlandis@uv.es

Josep Ballester Roca C.U.   Director

9639 83830
Josep.Ballester@uv.es

Assumpta Biosca Taronger    
Silvia Maria Chireac T.U.

9639 83228

Silvia.Chireac@uv.es

Anna Devís Arbona T.U.

9616 25436

Anna.Devis@uv.es

Rocío Domene Benito    
Vicent Garcia Martinez As.

9616 25433

Vicent.Garcia@uv.es

Josep Vicent Garcia Raffi T.U.

9638 64301

Josep.Garcia-Raffi@uv.es

Noelia Ibarra Rius

T.U. Secretaria

9638 28533

Noelia.Ibarra@uv.es

María Lacueva Lorenz    
Joaquim López Río As.

9616 25434

Ximo.Lopez-Rio@uv.es

Fernando Marín Martí    
Patricia Martínez León    
Patricio Martínez Urbano As.

9638 28481

Patricio.Martinez@uv.es

Jeroni Méndez Cabrera    
Miquel Oltra Albiach Contr. Dr.

9639 83825

Miquel.Oltra@uv.es

Rosa Mª Pardo Coy As.

9616 25434

Rosa.Pardo@uv.es

Francesc Rodrigo i Segura    
Manuel Romero Oliva    
Álvaro Ruiz Gómez    
José Vte. Salido López    
Camilla Spaliviero    
Luis Villacañas de Castro T.U.

9639 83826

Luis.Villacanas@uv.es

 

Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies