Logo de la Universitat de València Logo Departament de Didàctica de la Llengua i de la Literatura Logo del portal

 

Nom Categoria Contacte
Victoria Abad Beltrán   IES Camp de Morvedre (Sagunt)
Aránzazu Bea Reyes As. U. 9638 28481
Aranzau.Bea@uv.es
Alejandro Caro Carmona Doctorando acacar2@alumni.uv.es
Mara Fuertes-Gutiérrez   The Open University (UK)
Mª José García Folgado T.U. 9639 83828
Maria.Jose.Garcia-Folgado@uv.es
Mª Dolores García Pastor T.U. 9638 64899
Dolores.Garcia-Pastor@uv.es    
Pilar García Vidal As. U. 9616 25433
Pilar.Garcia-Vidal@uv.es
Alicia Martí Climent Ay. Dra. 9616 25433
Alicia.Marti@uv.es
Beatriz Martín Marchante As. UPV  
Ronan Miller Doctorando  
Montserrat Pérez Giménez Ay. Dra. 9639 28481
Montserrat.Perez@uv.es
Paulina Ribera Aragüete T. U. jubilada Paulina.Ribera@uv.es
Andrea Carolina Rivera Ávalos   U. Antofagasta (Chile)
Aina Reig Gascón Becaria FPU Aina.Reig@uv.es 
Carmen Rodríguez Gonzalo

T.U.

Coordinadora

9638 83832
Carmen.Rdez-Gonzalo@uv.es
Alícia Santolària Orrios Ay. Dra. 9616 25433
Alicia.Santolaria@uv.es
Betlem Soler Pardo Contr. Dra. 9616 25375
Betlem.Soler@uv.es
Juan C. Tordera Illescas Ay. Dr. Juan.Tordera@uv.es
Elisa Tormo Guevarfa   CEFIRE
Glòria Torralba Miralles Ay. UJI Gtorralb@edu.uji.es