Logo de la Universitat de València Logo Programa de Doctorat en Neurociències Logo del portal

PROFESORES/INVESTIGADORES- DIRECTORES DE TESIS

 

Francisco

Olucha-Bordonau

folucha@uji.es

Ana M

Sánchez-Pérez

sanchean@uji.es

Conrado

Martínez-Cadenas

ccadenas@uji.es

Francisco

Ros-Bernal

fros@uji.es

Nisrin

ElMlili

bioniss@hotmail.com

Fernando

Martínez García

femartin@uji.es

Enrique

Lanuza Navarro

Enrique.Lanuza@uv.es

Carmen

Agustín Pavón

m.carmen.agustin@uv.es

María Isabel

Fariñas Gómez

isabel.farinas@uv.es

Francisco

Pérez Sánchez

pacops@uv.es

Martina

Kirstein

martina.kirstein@uv.es

José Manuel

Morante Redolat

jm.morante@uv.es

Sacramento

Rodríguez Ferrón

sacramento.rodriguez@uv.es

Vicente

Felipo Orts

vfelipo@cipf.es

Carmina

Montoliu Felix

Carmina.Montoliu@uv.es

Marta

Llansola Gil

mllansola@cipf.es

Andrea

Cabrera Pastor

acabrera@cipf-es

JUAN SALVADOR

NÀCHER ROSELLÓ

nacher@uv.es

CARLOS

CRESPO

carlos.crespo@uv.es

JOSÉ MIGUEL

BLASCO IBÁÑEZ

jose.m.blasco@uv.es

EMILIO

VAREA LÓPEZ

evarea@uv.es

MARÍA ENGRACIA

GADEA DOMÉNECH

marien.gadea@uv.es

ESTHER

CASTILLO GÓMEZ

esther.castillo@uv.es

MARÍA DOLORES

MOLTÓ RUÍZ

dolores.molto@uv.es

Nuria

Flames Bonilla

nflames@ibv.csic.es

Jordi

Pérez Tur

jpereztur@ibv.csic.es

Helena

Mira Aparicio

hmira@ibv.csic.es

Marçal

Vilar Cervero

mvilar@ibv.csic.es

Carmen

Espinós Armero

cespinos@cipf.es

Ana

Polache Vengut

ana.polache@uv.es

Luis

Granero Maciá

luis.granero@uv.es

Teodoro

Zornoza Sabina

teodoro.zornoza@uv.es

Mª José

Cano Cebrián

majocace@uv.es

Lucia

Hipolito Cubedo

lucia.hipolito@uv.es

Mª José

Sánchez Catalan

majosan4@uv.es

Vicent

Teruel Martí

vicent.teruel@uv.es

Joana

Martínez Ricós

joana.martinez@uv.es

Ana

Cervera Ferri

apicerfe@uv.es

Monica

Tomás Caballero

monica.tomas@uv.es

ALICIA

SALVADOR FERNÁNDE-MONTEJO

alicia.salvador@uv.es

CONCEPCIÓN

VINADER CAEROLS

concepcion.vinader@uv.es

ESPERANZA

GONZALEZ BONO

esperanza.gonzalez@uv.es

FERRAN

SUAY I LERMA

ferran.suay@uv.es

LUIS

MOYA ALBIOL

luis.moya@uv.es

MIGUEL ANGEL

SERRANO ROSA

m.angel.serrano@uv.es

RAUL

ESPERT TORTAJADA

raul.espert@uv.es

ROSA

REDOLAT IBORRA

rosa.redolat@uv.es

ALFONSO AMADOR

VALVERDE NAVARRO

Alfonso.A.Valverde@uv.es

ARANTXA

BLASCO SERRA

Arantxa.Blasco@uv.es

JUAN CARLOS

TORNERO TORNERO

Carlos.Tornero@uv.es

MARÍA CARMEN

BLASCO AUSINA

M.Carmen.Blasco@uv.es

VICENTE LUIS

VILLANUEVA PÉREZ

v.villanuevaperez@gmail.com

ALBERTO

PRATS GALINO

aprats@ub.edu

JOSÉ ANTONIO

DE ANDRÉS IBÁÑEZ

Jose.Andres@uv.es,                      deandres_jos@gva.es

RICARDO

VALLEJO

rvallejo@millenniumpaincenter.com

ANTHONY H.

DICKENSON

anthony.dickenson@ucl.ac.uk

JUAN ANTONIO

MICÓ SEGURA

juanantonio.mico@uca.es

SANTIAGO

MONLEON

santiago.monleon@uv.es

José Manuel

García Verdugo

j.manuel.garcia@uv.es

Carlos

López García

carlos.lopez@uv.es

Xavier

Ponsoda i Martí

xavier.ponsoda@uv.es

Vicente

Herranz Pérez

vicente.herranz@uv.es

Rosana

Sáez Pérez

rosana.saez@uv.es

José Manuel

Torres Ibáñez

josema.torres@uv.es

Sara

García Gil-Perotín

sara.garcia@uv.es

Luis

Bataller Alberola

bataller_lui@gva.es

Arturo

Álvarez Buylla

ABuylla@stemcell.ucsf.edu

Patricia Mesa Gresa patricia.mesa@uv.es