Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Estudiantes de Postgrado
Directors de tesis del programa de doctorat

 

Nom Institució Contacte
 Alcover Arándiga, Rosa Mª  Universitat Politècnica de València   ralcover@eio.upv.es
 Alegre Vidal, Joaquín  Universitat de València  joaquin.alegre@uv.es
 Alvarez-Valdés Olaguibel, Ramón  Universitat de València  ramon.alvarez@uv.es
 Andrés Romano, Carlos  Universitat Politècnica de València  candres@omp.upv.es
 Aparisi García, Francisco José  Universitat Politècnica de València  faparisi@eio.upv.es
 Armero Cervera, Carmen  Universitat de València  carmen.armero@uv.es
 Ayala Gallego, Guillermo  Universitat de València   guillermo.ayala@uv.es
 Balash i Parisi, Sebastià  Universitat Politècnica de València  sbalasch@eio.upv.es
 Balbastre Benavent, Francisco  Universitat de València  Francisco.Balbastre@uv.es
 Ballestín González, Francisco  Universitat de València  Francisco.Ballestin@uv.es
 Bayarri Garcia, María Jesús  Universitat de València  susie.bayarri@uv.es
 Barrios Sarmiento, Agustín  Universidad del Norte, Colombia  abarrios@uninorte.edu.co
 Belenguer Ribera, José Manuel  Universitat de València  jose.belenguer@uv.es
 Benavent López, Enrique  Universitat de València  enrique.benavent@uv.es
 Benlloch Marco, Javier  Universitat Politècnica de València  jabenllo@csa.upv.es
 Bermúdez Edo, José Domingo  Universitat de València  jose.d.bermudez@uv.es
 Campos Aucejo, Vicente  Universitat de València  vicente.campos@uv.es
 Carot Sierra, José Miguel  Universitat Politècnica de València  jcarot@eio.uvpv.es
 Carrión García, Andrés  Universitat Politècnica de València  acarrion@eio.upv.es
 Chirivella González, Vicente  Universitat Politècnica de València  vchirive@eio.upv.es
 Conesa Guillén, David Valentín  Universitat de València  david.d.conesa@uv.es
 Corberán Salvador, Ángel  Universitat de València  angel.corberan@uv.es
 Debón Aucejo, Ana María  Universitat Politècnica de València  andeau@eio.upv.es
 Ferrer Riquelme, Alberto J.  Universitat Politècnica de València  aferrer@eio.upv.es
 García Díaz, Juan Carlos  Universitat Politècnica de València  juagardi@eio.upv.es
 Mora Ruiz, Jose-Ginés  University of London  
 Jabaloyes Vivas, Jose  Universitat Politècnica de València  jabaloye@eio.upv.es
 Jodar Sánchez, Lucas Antonio  Universitat Politècnica de València  ljodar@mat.upv.es
 León Mendoza, María Teresa  Universitat de València   teresa.leon@uv.es
 Lino Sorní, Pilar  Universitat de València     pilar.lino@uv.es
 Lloria Aranburu, Begoña  Universitat de València   Maria.B.Lloria@uv.es
 Lova Ruiz, Antonio  Universitat Politècnica de València  allova@eio.upv.es
 López Quilez, Antonio  Universitat de València  antonio.lopez@uv.es
 Martín Cunquero, Rafael  Universitat de València  rafael.martin@uv.es
 Martínez Alzamora, Nieves  Universitat Politècnica de València  nalzamor@eio.upv.es
 Martínez Blázquez, María del Carmen   Universitat de València  m.carmen.martinez@uv.es
 Martínez Gómez, Mónica  Universitat Politècnica de València   momargo@eio.upv.es
 Montes Suay, Francisco  Universitat de València  francisco.montes@uv.es
 Moreno Luzón, María  Universitat de València  Maria.Moreno@uv.es
 Mota Vidal, Enrique  Universitat de València  enrique.mota@uv.es
 Ojeda Martínez, Mario Miguel  Universidad Veracruzana, México  
 Pérez Alarcó, Ángeles  Universitat de València  angeles.perez@uv.es
 Prats Montalbán, José Manuel  Universitat Politècnica de València  jopramon@eio.upv.es
 Quintanilla Alfaro, Sacramento  Universitat de València  maria.quintanilla@uv.es
 Rábena Peréz, María Teresa  Universitat de València  teresa.rabena@uv.es
 Romero Villafranca, Rafael  Universitat Politècnica de València  rromero@eio.upv.es
 Ruíz García, Rubén  Universitat Politècnica de València  rruiz@eio.upv.es
 San Matias Izquierdo, Susana  Universitat Politècnica de València  ssanmat@eio.upv.es
 Santonja Diez, Francisco   Universitat de València  Francisco.Santonja@uv.es
 Sendra Pina, Mario  Universitat de València  mario.sendra@uv.es
 Tamarit Goerlich, José Manuel   Universitat de València  jose.tamarit@uv.es
 Tormos Juan, Pilar  Universitat Politècnica de València  ptormos@eio.upv.es
 Vallada Regalado, Eva  Universitat Politècnica de València  evallada@eio.upv.es
 Vercher González, Enriqueta  Universitat de València  enriqueta.vercher@uv.es
 Zarzo Castelló, Manuel  Universitat Politècnica de València  mazarcas@eio.upv.es
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies