Equip deganal

Nom Càrrec Correu electrònic Telèfon
Barberá Marco, Óscar Degà Oscar.Barbera@uv.es

963864481

ext. 64481

Giner Sánchez, Rosa Vicedegana de Pràcticum Rosa.Giner@uv.es

963864481

ext. 64481

Insa Agustina, José Ramón Vicedegà de Relacions Internacionals i Mobilitat Jose.insa@uv.es

963864481

ext. 64481

Ibarra Rius, Noelia Vicedegana de Cultura i Igualtat Noelia.Ibarra@uv.es

963864481

ext. 64481

Botella Nicolas, Ana María Vicedegana d'Ordenació Acadèmica i Postgrau Ana.Maria.Botella@uv.es

963864481

ext, 64481

Gómez Devís, Begoña Vicedegana d'Estudis i Qualitat Mabegode@uv.es

963864481

ext. 64481

Miralles i Marti, Vicent Secretari Vicent.Miralles@uv.es

963864481

ext. 64481

 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies