University of Valencia logo Logo del portal

  • Ontinyent Campus building

Calendari

El curs començarà el 18 i 19 de setembre de 2017.

Horari

Dilluns Grup 1 (matí de 09:30 a 12:50)

  • Primera part: 9:30 a 11:00 hores
  • Descans: 11:00 a 11:20 hores
  • Segona part: 11:20 a 12:50 hores

Dilluns Grup 2 (vesprada de 16:00 a 19:20)

  • Primera part: 16:00 a 17:30 hores
  • Descans: 17:30 a 17:50 hores
  • Segona part: 17:50 a 19:20 hores

Dilmarts Grup 3 (vesprada de 16:00 a 19:20)

  • Primera part: 16:00 a 17:30 hores
  • Descans: 17:30 a 17:50 hores
  • Segona part: 17:50 a 19:20 hores

 

 

 

GRUPS 1 i 2

Assignatura Professors Dates
Història del Regne de València Josep Torró
Professor Titular. del Departament de Història Medieval i Ciències i Tècniques Historigràfiques
Email: Josep.Torro@uv.es
Primer quadrimestre

Setembre (18, 25)
Octubre (2, 16, 23, 30)
Novembre(6, 13)

Ecologia Emilio Barba
Professor Titular del Departament de Microbiologia i Ecologia
Email: Emilio.Barba@uv.es

Eduardo García
Professor Contractat Dr. del Departament de Microbiologia i Ecologia
Email: Eduardo.Garcia@uv.es

Primer quadrimestre

Desembre (4, 11, 18)
Gener (8, 15, 22, 29)
Febrer (5)

Literatura Valenciana Ángel Cano
Personal Investigador Col·laborador del Departament de Filologia Catalana
Email: J.Angel.Cano@uv.es

Vicent Escartí
Professor Titular del Departament de Filologia Catalana
Email: Vicent.J.Escarti@uv.es

Segon quadrimestre

Febrer (12, 19, 26)
Març (5, 12, 26)
Abril (16, 23)

Nutrició Jesus Blesa
Professor Contractat Dr. del Departament de M.Prev.i Salut P.CC. Alimen,Toxic i Medicina Legal
Email: Jesus.Blesa@uv.es

Juan Carlos Moltó
Professor Titular del Departament de M.Prev.i Salut P.CC. Alimen,Toxic i Medicina Legal
Email: J.C.Molto@uv.es

Segon quadrimestre

Maig (7, 14, 21, 28)
Juny (4, 11, 18, 25)

 

 

GRUP 3

Assignatura Professors Dates
Altres Cultures I Jorge Ramos
Professor Associat del Departament de Història Moderna i Contemporània
Email: Jorge.Ramos@uv.es

Gabriel Terol
Professor Associat del Departament de Teoria Dels Llenguatges i Ciències de la Comunicació
Email: Gabriel.Terol@uv.es

Primer quadrimestre

Setembre (19, 26)
Octubre (3, 17, 24, 31)
Novembre (7, 14)

Periodisme Dolors Palau
Professora Contractada Dr. del Departament de Teoria Dels Llenguatges i Ciències de la Comunicació
Email: Dolors.Palau@uv.es

Adolfo Carratalá
Professor Contractat Dr. del Departament de Teoria Dels Llenguatges i Ciències de la Comunicació
Email: Adolfo.Carratala@uv.es

Francesc T. Martínez
Professor Associat del Departament de Teoria Dels Llenguatges i Ciències de la Comunicació
Email: francesc.t.martinez@uv.es

Primer quadrimestre

Desembre (5, 12, 19)
Gener (3,10, 17, 24)
Novembre(7, 14)

Lingüística I Antonio Romero
Professor Associat del Departament de Didàctica de la Llengua i la Literatura
Email: Antonio.Romero-Zamora@uv.es
Segon quadrimestre

Febrer (13, 20, 27)
Març (6, 13, 27)
Abril (17, 24)

Nutrició Jesus Blesa
Professor Contractat Dr. del Departament de M.Prev.i Salut P.CC. Alimen,Toxic i Medicina Legal
Email: Jesus.Blesa@uv.es

Juan Carlos Moltó
Professor Titular del Departament de M.Prev.i Salut P.CC. Alimen,Toxic i Medicina Legal
Email: J.C.Molto@uv.es

Segon quadrimestre

Maig (8, 15, 22, 29)
Juny (5, 12, 19, 26)

 

 
This website uses proprietary and third-party cookies for technical purposes, traffic analysis and to facilitate insertion of content in social networks on user request. If you continue to browse, we consider that you are accepting its use. For more information please consult ourcookies policy