Logo de la Universitat de València Logo CSIF. Secció Sindical Logo del portal

Organigrama

Els companys de la secció sindical CSIF de la Universitat de València estem permanentment a la teua completa disposició per a atendre't i assessorar-te sobre qualsevol consulta o reclamació que pugues tindre respecte a la teua relació laboral amb la universitat.

A continuació et detallem els noms i les dades de contacte dels companys als quals et pots dirigir per a qualsevol consulta o suggeriment en funció del Campus en el qual et trobes.

 

Campus de Blasco Ibañez  

Carmen Hernández Ortega

   Secretaria General de la Secció Sindical de CSIF
   Delegada de prevenció
   Secretaria de la Comisió de Riscos Psicosocials

Locals Sindicals UV

Email: Carmen.Hernandez-Ortega@uv.es

Tel: 9638 64380 

Gloria Royo de León Parra

Locals Sindicals UV

Email: Gloria.Royo@uv.es

Tel: 9638 64380

Inmaculada Yuste Cobollo

Unitat de Campus de Blasco Ibañez

Email: Inmaculada.Yuste@uv.es

Tel: 9639 83791

Celedonia Igual Camacho

Facultat de Fisioterapia

Email: Celedonia.Igual@uv.es

Tel: ---

Jose María Blasco Igual

Facultat de Fisioterapia

Email: Jose.Maria.Blasco@uv.es

Ext: 51313

 

Campus de Tarongers  
Luz Martínez Velencoso

Facultat de Dret

Email: Luz.Martinez@uv.es

Ext: 28116 

Mª Teresa Martín Morón

Facultat de Dret

Email: Teresa.Martin@uv.es

Ext: 28116

Mª Ángeles Bermell Corral

Facultat de Magisteri

Email: Angeles.Bermell@uv.es

Tel: 9639 83315 

Juan Luís Luján Hernández

Facultat de Dret

Email: Juan.Lujan@uv.es

Tel: 963828139

Raquel Guillén Catalán

Facultat de Dret

Email: Raquel.Guillen@uv.es

Tel: 9638 21807

 

Campus de Burjassot  
Ana María Segura Martínez

Facultat de Matemàtiques

Email: Ana.M.Segura@uv.es

Tel: 9635 44369

Javier Garrido Arilla

Facultat de Física

Email: Javier.Garrido@uv.es

Tel: 9635 43177 

Manuel Pérez Alonso

Facultat de Biologia

Email: Manuel.Alonso@uv.es

Tel: 9635 43179

Rubén Artero Allepuz

   Delegat de prevenció

Facultat de Biologia

Email: Ruben.Artero@uv.es

Tel: 9635 43028

Ariadna Bargiela Schonbrunn

   Delegada de prevenció

Facultat de Biologia

Email: Ariadna.Bargiela@uv.es

Tel: 961625580

Raimundo García Olcina

Escola Tècnica Superior d'Enginyeria

Email: Raimundo.Garcia@uv.es

Tel: 9635 43429