Unitat de Gestió Departamental d’Anatomia i Embriologia Humana-Història de la Ciència i Documentació-Patologia

Tràmits de secretaria:

Sol·licituds:
Informació d'interés:

Personal administratiu: 

Nom Categoria Contacte
Pino Jimenez, Manuel
Cap d’Unitat

Extensió Interna: +34 (9638) 64966
Manuel.Pino@uv.es

Villar Herrero, Sonia
Administrativa

Sonia.Villar@uv.es

Fernández Montero, Elena

Administrativa

Extensió: (9639) 83504
M.Elena.Fernandez@uv.es

Ibáñez Hervás, Olga Administrativa Extensió: (9638) 64164 (Secretaria Dept. d'Història de la Ciència i Documentació)
Olga.Ibanez-Hervas@uv.es
Ortola Devesa, Pilar Administrativa Extensió: (9639) 83525
Pilar.Ortola@uv.es
Valderrama Martin, Alejandra
Administrativa

Extensió: (9638) 64146 (Secretaria Dept. de Patologia)

Alejandra.Valderrama@uv.es

Garcia Exposito, Carolina Auxiliar Serveis

Extensió: (9639) 83502 (Secretaria Dept. d'Anatomia i Embriologia Humana)
Carolina.Garcia-Exposito@uv.es

Àlies de correu: ugdanhispat@uv.es

Pàgines web: