Logo UVGrau en Filologia CatalanaFacultat de Filologia, Traducció i Comunicació Logo del portal

  • Estudiant
Nom Categoria Telèfon Correu electrònic
Amparo Ricós Vidal Degana 963864251-52

Amparo.Ricos@uv.es

Roca Ricart, Rafael Secretari 963864251-52
 
Rafael.Roca@uv.es

 

Responsable d'Internacionalització i Innovació

Ana Rosa Calero Valera Vicedegana

963864251-52

Ana.R.Calero@uv.es

 

Responsable de Cultura, Igualtat i Polítiques Inclusives

Begonya Pozo Sànchez

Vicedegana

963864251-52

Begona.Pozo@uv.es

 

Responsable d'Estudis de Grau

Sergio Maruenda Bataller Vicedegà

963864251-52

Sergio.Maruenda@uv.es

 

Responsable d'Estudis de Postgrau i Investigació

Josep Lluis Teodoro Peris Vicedegà

963864251-52

 Josep.L.Teodoro@uv.es

 

Responsable de Comunicació i Participació

Dolors Palau Sampio Vicedegana

963864251-52

Dolors.Palau@uv.es


 


 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies