Logo de la Universitat de València Logo Facultat de Magisteri Logo del portal

Funcions

Órgan encarregat de la gestió de les eleccions en la Facultat de Magisteri

Composició

NOM CARREC TELÈFON CORREU ELECTRÒNIC
RAFAEL FERNÁNDEZ MAXIMIANO P.D.I. President 25371 Rafael.Fernandez-Maximiano@uv.es
SILVIA MARÍA CHIREAC P.D.I. President Suplent 83228 Siliva.Chireac@uv.es
IRENE FERRANDO PALOMARES PD.I. Vocal Titular 28402 Helena.Rausell@uv.es
HELENA RAUSELL GUILLOT P.D.I.Vocal Suplent 25469 Irene.Ferrando@uv.es
MANUEL ROLDAN EDO P.A.S. Titular 64481 Manuel.Roldan@uv.es
EMILIA ANDRÉS VELADO P.A.S. Suplent 64442 Emilia.Andres@uv.es
ÓSCAR BRAVO MARTINEZ Estudiant Titular   osbramar@alumni.uv.es
ANA HORTELANO MONTEJANO Estudiant Suplent   ahormon@alumni.uv.es 

 

 

 

Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies