Logo UVGrau en CriminologiaFacultat de Dret Logo del portal

Servei d'Estudiants: Organigrama

Assumpta Marco Pont

Cap del Servei          

9638664111 marcoa@uv.es
 

GESTIÓ ESTUDIS DE GRAU

Ana Montoya Domínguez Cap de Secció 963983378 amontoya@uv.es
Ana Yuste Espinosa Tècnica Superior de Gestió 963864762 amayuses@uv.es
Hortensia Tormo Carbó Tècnica Mitjana de Gestió 963983297 htormo@uv.es
Montse Rodríguez Gamir Cap d'Unitat de Gestió 963864499 mrodrig@uv.es
Cruz Elena Díez Valladares Administrativa 963864519 cruzdiez@uv.es
Milagro Rico Peiró Administrativa 51137 ripeimi@uv.es
Amparo Santolaria Rozalén Administrativa 51250 santolar@uv.es
Fina Serrano González Administrativa 963983045 jserran@uv.es
     

GESTIÓ ESTUDIS DE MÀSTER

Mara Marañón Rives Cap de Secció 963983917 marim@uv.es
Serafí Garfella Ayete Tècnic Mitjà de Gestió 963983104 garfells@uv.es
Cristina Gómez Marrades Cap d'Unitat de Gestió 963983083 magoma2@uv.es
Mª Carmen Belmar Valls Administrativa 961625767 mbel@uv.es
Eva Campos Puerto Administrativa 51359 ecampuer@uv.es
Pilar Fábrega Peña Administrativa 963983120 pifape@uv.es
Amparo García Barberá Administrativa 51122 amgarba2@uv.es
Mª José Salvi Salvador Administrativa 51120 salsalma@uv.es
Mª José Sánchez García Administrativa 51359 sanmajo6@uv.es
       

MÀSTER DE SECUNDÀRIA

Pepa Niclós Santolaya Tècnica Mitjana de Gestió  963983299 nisanjo@uv.es
Juan Antonio Carrilero Martínez Cap d'Unitat de Gestió 963983965 carriler@uv.es
Inés Espí Alonso Administrativa 963983966 iesa3@uv.es
Nuria Sendra Rodríguez Administrativa 963983964 nusenro@uv.es
Mario Esteban Romaní Coordinador de Serveis 963864270 esroma@uv.es
       

BEQUES

Carmen Calatayud Valls Tècnica Mitjana de Gestió 963864195 ccvalls@uv.es
Maribel Calabuig Puerto Cap d'Unitat de Gestió 51246 maribel@uv.es
Mª Cruz Alonso Blanco Administrativa 51353 mcalonso@uv.es
Mónica García Sánchez Administrativa 51356 mogarsa3@uv.es
Ana Mª Malo Herranz Administrativa 51346 amamahe@uv.es
Herminia Salvi Salvador Administrativa 961625574 hsalvi@uv.es
     

PLANS D'ESTUDI I TÍTOLS

Jesús Aguirre Molina Cap de Secció 963864979 aguirrej@uv.es
Isabel Nieto Cuartero Tècnica 963864046 iniecuar@uv.es
Isabel Ávila Yáñez Cap d'Unitat 51316 iavila@uv.es
Fernando Monar Máñez Administratiu 963864211 fermoma2@uv.es
Alicia Serrano Álava Administrativa 963864211 asea7@uv.es
Pilar Díaz Lezcano Cap d'Unitat 963864459 mdiazlez@uv.es
Rosario Olmeda Terol Administrativa 963864463 olmeda@uv.es
     

MECANITZACIÓ

Andrés González Martínez Administratiu 963983186 gonzamar@uv.es
Miguel Ángel Edo Aparicio Informàtic 51121 miea@uv.es
     

ESCOLA DOCTORAL

Nuria Boronat Zarceño Cap de Secció 963983934 nboronat@uv.es
Milagros Fernández Jareño Tècnica Superior de Gestió 37742 cmf@uv.es
Isabel Ruiz Baselga Tècnica Mitjana de Gestió 51354 iruizba@uv.es
María Bautista González Cap d'Unitat de Gestió 51245 mabaugon@uv.es
Carmen Azañón Martínez Administrativa 963983006 azanon@uv.es
Pilar Beltrán Sanz Administrativa 963983006 beltranp@uv.es
Lluis Pons Monfort Administratiu 963983006 luis.pons@uv.es
Juan Antonio Sauquillo Cebrián Administratiu 51245 juansance@uv.es
Soledad Serrano Durá Administrativa 51026 sserrano@uv.es
Toñí Moreno González Secretària Direcció 963864201 morenog@uv.es