NomAdreça/Telèfon/FaxWeb/Email/Xarxes socials
Anàlisi Econòmica

Campus de Tarongers

Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 828 246

963 828 249

Geolocalització

http://www.uv.es/anaeco

dep.analisi.economica@uv.es

Anàlisi Matemàtica

Campus Burjassot/Paterna

C/ Dr. Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 544 360

963 544 723

Geolocalització

http://www.uv.es/anamat

dep.analisi.matematica@uv.es

Anatomia i Embriologia Humana

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 15

46010 València (València)

963 864 100

963 864 173

Geolocalització

http://www.uv.es/anatomia

dep.anatomia.i.embriologia.humana@uv.es

Astronomia i Astrofísica

Campus Burjassot/Paterna

C/ Dr. Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 543 083

963 543 084

Geolocalització

http://www.uv.es/daa

dep.astronomia.i.astrofisica@uv.es

Biologia Cel·lular, Biologia Funcional i Antropologia Física

Campus Burjassot/Paterna

C/ Dr. Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 544 681

963 543 049

Geolocalització

http://www.uv.es/biocelfunc

dep.biologia.celular.funcional.antropol.fis@uv.es

Biologia Vegetal

Campus Burjassot/Paterna

C/ Doctor Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 544 063

963 544 926

Geolocalització

http://www.uv.es/bioveg

dep.biologia.vegetal@uv.es

Bioquímica i Biologia Molecular

Campus Burjassot/Paterna

C/ Doctor Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 544 385

963 544 635

Geolocalització

http://www.uv.es/bioquimica

dep.bioquimica@uv.es

Botànica i Geologia

Campus Burjassot/Paterna

C/ Doctor Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 544 063

963 544 926

Geolocalització

http://www.uv.es/botanica-geologia

Dep.Botanica.I.Geologia@uv.es

Cirurgia

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 15

46010 València (València)

963 864 169

963 864 805

Geolocalització

http://www.uv.es/cirurgia

dep.cirurgia@uv.es

Comercialització i Investigació de Mercats

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Oriental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 828 312

963 858 545

Geolocalització

http://www.uv.es/marketing

comercializacion.investigacion.mercados@uv.es

Comptabilitat

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Oriental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 828 280

963 828 287

Geolocalització

http://www.uv.es/comptabilitat

dep.comptabilitat@uv.es

Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal

Campus de Tarongers

Av. dels Tarongers, 4

46021 València (València)

963 864 484

963 983 210

Geolocalització

http://www.uv.es/didexpr

dep.didactica.expressio@uv.es

Didàctica de la Llengua i la Literatura

Campus de Tarongers

Av. dels Tarongers, 4

46021 València (València)

963 864 485

963 864 002

Geolocalització

http://www.uv.es/didllen

dep.didactica.llengua@uv.es

Didàctica de la Matemàtica

Campus de Tarongers

Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 864 486

961 625 134

Geolocalització

http://www.uv.es/didmat

dep.didactica.matematiques@uv.es

Didàctica de les Ciències Experimentals i Socials

Campus de Tarongers

Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 864 483

Geolocalització

http://www.uv.es/didciencies

dep.didactica.ciencies@uv.es

Didàctica i Organització Escolar

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 30

46010 València (València)

963 864 427 (Ext. 64427)

963 864 083

Geolocalització

http://www.uv.es/didorg

dep.didactica.org.escolar@uv.es

Direcció d'Empreses "Juan José Renau Piqueras"

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Oriental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 828 312

963 828 333

Geolocalització

http://www.uv.es/diremp

dep.direccio.empreses@uv.es

Dret Administratiu i Processal

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Occidental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

Dret Administratiu: 963 828 104

Dret Processal: 963 828 102

Administratiu: 963 828 106 / Processal: 963 828 107

Geolocalització

http://www.uv.es/dretadmproc

dep.dret.administratiu@uv.es

Dret Civil

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Occidental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 828 116

963 828 117

Geolocalització

http://www.uv.es/dretcivil

dep.dret.civil@uv.es

Dret Constitucional, Ciència Política i de l'Administració

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Occidental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 864 100

963 828 596

Geolocalització

http://www.uv.es/dretconstcpa

dep.dret.consticpia@uv.es

Dret del Treball i de la Seguretat Social

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Occidental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 864 100

963 828 596

Geolocalització

http://www.uv.es/drettreballss

dep.dret.treball.i.ss@uv.es

Dret Financer i Història del Dret

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Occidental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 864 100

963 828 596

Geolocalització

http://www.uv.es/dretfinanhd

dep.dret.financer.historia@uv.es

Dret Internacional "Adolfo Miaja de la Muela"

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Occidental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 864 100

963 828 596

Geolocalització

http://www.uv.es/dretintern

dep.dret.internacional@uv.es

Dret Mercantil "Manuel Broseta Pont"

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Occidental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 864 100

963 828 596

Geolocalització

http://www.uv.es/dretmercant

dep.dret.mercantil@uv.es

Dret Penal

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Occidental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 864 100

963 828 596

Geolocalització

http://www.uv.es/dretpenal

dep.dret.penal@uv.es

Dret Romà i Dret Eclesiàstic de l'Estat

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Occidental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 864 100

963 828 596

Geolocalització

http://www.uv.es/dretromaee

dep.d.roma.i.eclesiastic@uv.es

Economia Aplicada

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Oriental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 828 428

963 828 415

Geolocalització

http://www.uv.es/ecoapli

dep.economia.aplicada@uv.es

Economia Financera i Actuarial

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Oriental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 828 369

963 828 370

Geolocalització

http://www.uv.es/ecofin

dep.economia.financera@uv.es

Educació Comparada i Història de l'Educació

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 30

46010 València (València)

963 864 100

963 864 083

Geolocalització

http://www.uv.es/educomphe

dep.educacio.comparada@uv.es

Educació Física i Esportiva

Campus de Blasco Ibáñez

Aulari V. C/ Gascó Oliag, 3

46010 València (València)

963 864 339

963 864 354

Geolocalització

http://www.uv.es/edufide

dep.educac.fisica.i.esportiva@uv.es

Enginyeria Electrònica

Campus Burjassot/Paterna

Av. Universitat, s/n

46100 Burjassot (València)

963 544 032

963 544 353

Geolocalització

http://www.uv.es/die

dep.enginyeria.electronica@uv.es

Enginyeria Química

Campus Burjassot/Paterna

Av. Universitat, s/n

46100 Burjassot (València)

963 544 325

963 544 898

Geolocalització

http://www.uv.es/ingequim

dep.enginyeria.quimica@uv.es

Estadística i Investigació Operativa

Campus Burjassot/Paterna

C/ Dr. Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 544 362

963 543 238

Geolocalització

http://www.uv.es/eio

dep.estadistica@uv.es

Estomatologia

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 15

46010 València (València)

963 864 100

963 864 173

Geolocalització

http://www.uv.es/estomatologia

dep.estomatologia@uv.es

Estructura Econòmica

Campus de Tarongers

Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 828 349

963 828 349

Geolocalització

http://www.uv.es/estrecon

dep.estructura.economica@uv.es

Farmàcia i Tecnologia Farmacèutica i Parasitologia

Campus Burjassot/Paterna

Av. Vicent Andrés Estellés, s/n

46100 Burjassot (València)

963 544 912

963 544 911

Geolocalització

http://www.uv.es/farmitecpara

dpto.farmacia.tec.farmaceutica.parasitologia@uv.es

Farmacologia

Campus Burjassot/Paterna

Av.Vicent Andrés Estellés, s/n (4a planta)

46100 Burjassot (València)

963544942

963544943

Geolocalització

http://www.uv.es/farmacologia

dep.farmacologia@uv.es

Filologia Anglesa i Alemanya

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 32

46010 València (València)

963 864 100

963 864 779

Geolocalització

http://www.uv.es/filoangal

dep.filangale@uv.es

Filologia Catalana

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 32

46010 València (València)

963 864 100

963 864 779

Geolocalització

http://www.uv.es/filocat

dep.filologia.catalana@uv.es

Filologia Clàssica

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 32

46010 València (València)

963 864 100

963 864 779

Geolocalització

http://www.uv.es/filoclas

dep.filologia.classica@uv.es

Filologia Espanyola

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 32

46010 València (València)

963 864 862

963 864 492

Geolocalització

http://www.uv.es/filoesp

dep.filologia.espanyola@uv.es

Filologia Francesa i Italiana

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 32

46010 València (València)

963 864 100

963 864 779

Geolocalització

http://www.uv.es/filofrit

dep.filol.francesa.italiana@uv.es

Filosofia

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 30

46010 València (València)

963 864 434

963 864 803

Geolocalització

http://www.uv.es/depfilosofia

dep.filosofia@uv.es

Filosofia del Dret i Política

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Occidental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 828 129

963 828 131

963 828 134

Geolocalització

http://www.uv.es/filodretp

dep.filosofia.dret@uv.es

Finances Empresarials

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Oriental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 828 369

963 828 370

Geolocalització

http://www.uv.es/finanempr

dep.finances.empresarials@uv.es

Física Aplicada i Elecromagnetisme

Campus Burjassot/Paterna

C/ Dr. Moliner,50

46100 Burjassot (València)

963 543 307

963 544 775

Geolocalització

http://www.uv.es/fisapl

dep.fisica.aplicada@uv.es

Física Atòmica, Molecular i Nuclear

Campus Burjassot/Paterna

C/ Dr. Moliner,50

46100 Burjassot (València)

963 543 307

963 544 775

Geolocalització

http://www.uv.es/fisatomica

dep.fisica.atomica@uv.es

Física de la Terra i Termodinàmica

Campus Burjassot/Paterna

C/ Dr. Moliner,50

46100 Burjassot (València)

963 544 350

963 543 385

Geolocalització

http://www.uv.es/termo

dep.termodinamica@uv.es

Física Teòrica

Campus Burjassot/Paterna

C/ Dr. Moliner,50

46100 Burjassot (València)

963 543 307

963 544 775

Geolocalització

http://www.uv.es/fisteo

dep.fisica.teorica@uv.es

Fisiologia

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 15

46010 València (València)

96 386 46 46

96 386 46 42

Geolocalització

http://www.uv.es/fisiologia

dep.fisiologia@uv.es

Fisioteràpia

Campus de Blasco Ibáñez

C/ Gascó Oliag, 5

46010 València (València)

963 983 853

963 983 852

Geolocalització

http://www.uv.es/depfisio

dep.fisioterapia@uv.es

Genètica

Campus Burjassot/Paterna

C/ Doctor Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 544 660

963 543 029

Geolocalització

http://www.uv.es/genetica

dep.genetica@uv.es

Geografia

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 28

46010 València (València)

963 864 723

963 864 234

Geolocalització

http://www.uv.es/depgeo

dep.geografia@uv.es

Història de l'Art

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 28

46010 València (València)

963 864 723

963 864 234

Geolocalització

http://www.uv.es/hart

dep.historia.art@uv.es

Història de la Ciència i Documentació

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 15

46010 València (València)

963 864 100

963 864 173

Geolocalització

http://www.uv.es/hcienciadoc

dep.historia.ciencia@uv.es

Història Medieval i Ciències i Tècniques Historiogràfiques

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 28

46010 València (València)

963 864 244

963 864 234

Geolocalització

http://www.uv.es/historia-medieval-ciencies-tecniques-historiografiques

Dep.hmedcctt@uv.es

Història Moderna i Contemporània

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 28

46010 València (València)

963 864 245

963 864 243

963 864 234

Geolocalització

http://www.uv.es/departament-historia-moderna-contemporania

Dep.Hist.Moderna.Contemporania@uv.es

Infermeria

Campus de Blasco Ibáñez

C/ Jaume Roig, s/n

46010 València (València)

963 864 182

963 864 183

Geolocalització

http://www.uv.es/depinfer

dep.infermeria@uv.es

Informàtica

Campus Burjassot/Paterna

Av. Universitat, s/n

46100 Burjassot (València)

963 544 565

963 544 768

Geolocalització

http://www.uv.es/dptinf

dep.informatica@uv.es

Matemàtiques

Campus Burjassot/Paterna

C/ Doctor Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 544 085

963 543 922

Geolocalització

http://www.uv.es/departament-matematiques

dep.matematiques@uv.es

Matemàtiques per a l'Economia i l'Empresa

Campus de Tarongers

Edifici Departamental Oriental. Av. dels Tarongers, s/n

46022 València (València)

963 828 369

963 828 370

Geolocalització

http://www.uv.es/matecoempr

dep.mat.economica-empresarial@uv.es

Medicina

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 15

46010 València (València)

963 864 100

963 864 173

Geolocalització

http://www.uv.es/depmedicina

dep.medicina@uv.es

Medicina Preventiva i Salut Pública, Ciències de l'Alimentació, Toxicologia i Medicina Legal

Campus Burjassot/Paterna

Av. Vicent Andrés Estellés, s/n

46100 Burjassot (València)

96 354 49 59

96 354 49 54

Geolocalització

http://www.uv.es/medprevent

dep.medicina.preventiva@uv.es

Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 30

46010 València (València)

963 864 100

963 864 083

Geolocalització

http://www.uv.es/mide

dep.metodes.educacio@uv.es

Metodologia de les Ciències del Comportament

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 21

46010 València (València)

963 864 100

963 864 470

Geolocalització

http://www.uv.es/metciencies

dep.m.ciencies.comportament@uv.es

Microbiologia i Ecologia

Campus Burjassot/Paterna

C/ Doctor Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 544 384

963 543 202

Geolocalització

http://www.uv.es/microbeco

dep.microbiologia.i.ecologia@uv.es

Òptica, Optometria i Ciències de la Visió

Campus Burjassot/Paterna

C/ Doctor Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 543 307

963 544 775

Geolocalització

http://www.uv.es/optica

dep.optica@uv.es

Patologia

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 15

46010 València (València)

963 864 100

963 864 173

Geolocalització

http://www.uv.es/patologia

dep.patologia@uv.es

Pediatria, Obstetrícia i Ginecologia

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 15

46010 València (València)

963 864 100

963 864 173

Geolocalització

http://www.uv.es/pediatria

dep.pog@uv.es

Personalitat, Avaluació i Tractaments Psicològics

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 21

46010 València (València)

963 864 100

963 864 470

Geolocalització

http://www.uv.es/personalitat

dep.personalitat@uv.es

Prehistòria, Arqueologia i Història Antiga

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 28

46010 València (València)

963 864 242

963 983 887

Geolocalització

http://www.uv.es/depaha

dep.paha@uv.es

Psicobiologia

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 21

46010 València (València)

963 864 100

963 864 470

Geolocalització

http://www.uv.es/psicobiologia

dep.psicobiologia@uv.es

Psicologia Bàsica

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 21

46010 València (València)

963 864 100

963 864 470

Geolocalització

http://www.uv.es/psibas

dep.psicologia.basica@uv.es

Psicologia Evolutiva i de l'Educació

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 21

46010 València (València)

963 864 100

963 864 470

Geolocalització

http://www.uv.es/psievoledu

dep.psicologia.evolutiva@uv.es

Psicologia Social

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 21

46010 València (València)

963 864 100

963 864 470

Geolocalització

http://www.uv.es/psicologiasocial

dep.psicologia.social@uv.es

Química Analítica

Campus Burjassot/Paterna

C/ Dr. Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 544 037

963 544 436

Geolocalització

http://www.uv.es/quimana

dep.quimica.analitica@uv.es

Química Física

Campus Burjassot/Paterna

C/ Dr. Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 544 412

963 544 564

Geolocalització

http://www.uv.es/quimfis

dep.quimica.fisica@uv.es

Química Inorgànica

Campus Burjassot/Paterna

C/ Dr. Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 544 330

963 543 929

Geolocalització

http://www.uv.es/quiminorg

dep.quimica.inorganica@uv.es

Química Orgànica

Campus Burjassot/Paterna

C/ Dr. Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 543 880

963 544 328

Geolocalització

http://www.uv.es/quimorg

dep.quimica.organica@uv.es

Sociologia i Antropologia Social

Campus de Tarongers

Facultat de Socials. Av. dels Tarongers, 4b

46021 València (València)

961625519

963 828 450

Geolocalització

http://www.uv.es/sociologia

dep.sociologia@uv.es

Teoria de l'Educació

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 30

46010 València (València)

963 864 736

963 864 035

Geolocalització

http://www.uv.es/teducacio

dep.teoria.educacio@uv.es

Teoria dels Llenguatges i Ciències de la Comunicació

Campus de Blasco Ibáñez

Av. Blasco Ibáñez, 32

46010 València (València)

963 864 100

963 864 779

Geolocalització

http://www.uv.es/teolen

dep.teoria.llenguatges@uv.es

Treball Social i Serveis Socials

Campus de Tarongers

Facultat de Socials. Av. dels Tarongers, s/n

46021 València (València)

961625519

963 828 501

Geolocalització

http://www.uv.es/treballsocial

dep.treball.social@uv.es

Zoologia

Campus Burjassot/Paterna

C/ Doctor Moliner, 50

46100 Burjassot (València)

963 544 681

963 543 049

Geolocalització

http://www.uv.es/zoologia

dep.zoologia@uv.es