Logo de la Universitat de València Logo Màster Universitari en Mediació, Arbitratge i Gestió de Conflictes en Dret Privat Logo del portal

 Dra. Raquel Guillén CatalánDirectora

Profesora Titular de Derecho Civil por la Universitat de València
mail: Raquell.Guillen@uv.es

 

Nom Departament E-mail
Rafael Verdera Server Dret Civil

Rafael.Verdera@uv.es

María Luisa Atienza Navarro Dret Civil Maria.Latienza@uv.es
Ana Lois Caballé Dret Mercantil 'MANUEL BROSETA PONT' Ana.I.Lois@uv.es
Carolina Sanchis Crespo Dret Administratiu i Dret Processal Carolina.Sanchis@uv.es
Dolores Personat Palanca PAS Dolores.Personat@uv.es