T.U.T.U.

Nom Categoria Contacte Fitxa personal i Tutories
Albert Pérez, Carlos ASOC.

96 162 55 04

carlos.albert@uv.es

document
Alepuz Chaques, María Dolores T.U. 96 382 82 54
dolores.alepuz@uv.es
document
Almenar Palau, Salvador   salvador.almenar@uv.es  
Álvarez San Jaime, Oscar T.U. 96 382 82 65
oscar.alvarez@uv.es
document
Andrés Domingo, Javier Ángel C.U. 96 382 82 60
javier.andres@uv.es
document
Arribas Fernández, Ivan T.U. 96 162 53 51
ivan.arribas@uv.es
document
Ávila Baltuille, María del Carmen T.E.U. 96 382 82 63
carmen.avila@uv.es
document
Azagra Ros, Joaquín T.U. 96 382 82 24
joaquin.azagra@uv.es
document
Barrios Pérez, Victor Enrique T.U. 96 382 87 92
victor.e.barrios@uv.es
document
Belaire Franch, Jorge T.U. 96 382 87 81
jorge.belaire@uv.es
document
Benages Candau, Eva María ASOC.

96 162 55 09

eva.benages@uv.es

document
Beneito López, Pilar T.U. 96 382 82 23
pilar.beneito@uv.es
document
Betrán Pérez, María Concepción T.U. 96 382 82 32
concepcion.betran@uv.es
document
Blanco Sánchez, Juan Manuel T.U. 96 382 82 36
juan.m.blanco@uv.es
document
Boscá Mares, Jose Emilio C.U. 96 382 82 39
jose.e.bosca@uv.es
document
Cabrer Borrás, Bernardino C.U. 96 382 82 43
bernardi.cabrer@uv.es
document
Calabuig Alcántara, Vicente T.U. 96 382 82 62
vicente.calabuig@uv.es
document
Calatayud Giner, Salvador T.U. 96 382 82 55
salvador.calatayud@uv.es
document
Calvo Ramón, Emilio T.U. 96 382 82 18
emilio.calvo@uv.es
document
Cantos Sánchez, Pedro C.U. 96 162 50 61
pedro.cantos@uv.es
document
Casino Martínez, Begoña T.U. 96 162 50 59
begona.casino@uv.es
document
Casquel del Campo, Elena CONTRAC. DR. 96 382 85 20
m.elena.casquel@uv.es
document
Castells Escartí, José ASOC.

96 162 55 09

jose.castells@uv.es

document
Castro Pardo, Javier de T.E.U. 96 382 82 40
javier.castro@uv.es
document
Cervera Ferri, Pablo CONTRAC. DR. 96 382 82 26
pablo.cervera@uv.es
document
Contreras Bayarri, Dulce

EMÈRITA

96 382 82 61
dulce.contreras@uv.es
document
Coscolla Girona, Maria Paz CONTRAC. DR. 96 382 87 77
paz.coscolla@uv.es
document
Cubel Montesinos, Antonio Francisco T.U. 96 382 82 44
antonio.cubel@uv.es
document
Cuevas Casaña, Joaquim T.U. 96 382 82 28
joaquim.cuevas@uv.es
document
Cutanda Tarín, Antonio T.U. 96 382 82 35
antonio.cutanda@uv.es
document
Cuñat Cuñat, Antonio T.U. 96 382 87 75
antonio.cunat@uv.es
 document
Diaz Mayans, Maria Ángeles CONTRAC. DR. 96 382 87 87
angeles.diaz@uv.es
document
Díez Minguela, Alfonso Aj. DR. 96 382 82 13
aldiez@uv.es
document
Doménech Vilariño, Rafael C.U. 96 382 82 19
rafael.domenech@uv.es
document
Escriba Pérez, Francisco Javier C.U. 96 382 82 31
francisco.j.escriba@uv.es
document
Escriche Bertolín, Maria Luisa T.U. 96 382 87 80
luisa.escriche@uv.es
document
Fernández de Guevara Radoselovics, Juan CONTRAC. DR. 96 382 82 27
radoselo@uv.es
document
Ferri Carreres, Francisco Javier T.U. 96 382 86 95
francisco.ferri@uv.es
document
García Martínez, Jose Ramón T.U. 96 162 50 60
jose.r.garcia@uv.es
document
García Mesanat, Gregorio T.E.U. 96 382 82 57
gregorio.garcia@uv.es
document
Goerlich Gisbert, Francisco José C.U. 96 382 82 53
francisco.j.goerlich@uv.es
document
Gonzalo Ruperez, Maria Teresa T.U. 96 382 87 91
teresa.gonzalo@uv.es
document
González de Lara Mingo, Yadira CONTRAC. DR. 96 382 81 57
yadira.gonzalez@uv.es
 document
Granero Peñarrubia, Luis Miguel T.U. 96 382 87 89
luis.m.granero@uv.es
document
Gumbau Albert, María Mercedes T.U. 96 382 87 67
mercedes.gumbau@uv.es
document
Hernández Rojas, Penélope T.U. 96 382 87 83
penelope.hernandez@uv.es
document
Huguet Roig, Ana T.U. 96 382 82 10
ana.huguet@uv.es
document
Lázaro Pardo, Nieves T.U. 96 382 82 08
nieves.lazaro@uv.es
document
Luna  Tárrega, Víctor ASOC.

96 162 55 09

victor.luna@uv.es

document
Martínez Galarraga, Julio CONTR. DR. 96 382 82 09
galarrag@uv.es
document
Mas Ivars, Matilde C.U. 96 382 82 51
matilde.mas@uv.es
document
Maudos Villarroya, Joaquín C.U. 96 382 82 48
joaquin.maudos@uv.es
document
Medina Albaladejo, Francisco José CONTRAC. DR. 96 382 82 22
francisco.medina@uv.es
document
  
Molto Carbonell, M. Luisa C.U. 96 382 82 45
luisa.molto@uv.es
document
Moner Colonques, Rafael C.U. 96 382 87 84
rafael.moner@uv.es
document
Murgui García, María José T.U. 96 382 87 79
maria.j.murgui@uv.es
document
Olcina Vauteren, Gonzalo C.U. 96 382 82 41
gonzalo.olcina@uv.es
document
Oliver Muncharaz, Javier ASOC. 96 162 54 57
javier.oliver@uv.es
document
Pastor López, Margarita ASOC. 96 162 54 57
margarita.pastor@uv.es
document
Pastor Monsalvez, Jose Manuel C.U. 96 382 87 78
jose.m.pastor@uv.es
document
Peiro Giménez, Amado C.U. 96 382 82 56
amado.peiro@uv.es
document
Peraita de Grado, Carlos T.U. 96 382 82 59
carlos.peraita@uv.es
document
Pérez Gárcia, Francisco C.U. 96 382 82 16
francisco.perez-garcia@uv.es
document
Pérez Vázquez, Pedro José T.U. 96 162 50 62
pedro.j.perez@uv.es
document
Peñarrubia Carrion, Concepción CONTRAC. DR. 96 382 87 88
concepcion.penyarrubia@uv.es
document
Pizarro  Barceló, Rafaela ASOC. 96 382 54 63
rafaela.pizarro@uv.es
document
Pons Blasco, Amparo T.U. 96 382 87 76
amparo.pons@uv.es
document
Pons Brias, Maria Ángeles T.U. 96 382 82 29
angeles.pons@uv.es
document
Quesada Ibáñez, Javier C.U. 96 382 82 25
javier.quesada@uv.es
document
Rico Belda, Paz T.U. 96 382 87 86
paz.rico@uv.es
document
Rubio Jorge, Santiago Jose C.U. 96 162 50 66
santiago.rubio@uv.es
document
Ruiz Tamarit, Jose Ramón T.U. 96 382 82 50
ramon.ruiz@uv.es
document
Sánchez Pérez, Rosario T.U. 96 382 82 52
rosario.sanchez@uv.es
document
Sanchis Llopis, Maria Teresa T.U. 96 382 87 94
m.teresa.sanchis@uv.es
document
Sempere Monerris, Jose Jorge C.U. 96 382 87 85
jose.j.sempere@uv.es
document
Serrano Domingo, Guadalupe T.U. 96 382 82 47
guadalupe.serrano@uv.es
document
Serrano Martínez, Lorenzo C.U. 96 382 82 14
lorenzo.serrano@uv.es
document
Silvestre Vicente, José Luis ASOC. 96 162 54 57
J.Luis.Silvestre@uv.es
document
Soria Bonet, Delfina T.U. 96 382 82 17
delfina.soria@uv.es
document
Tirado Fabregat, Daniel Aurelio C.U. 96 382 82 30
daniel.tirado@uv.es
document
Tormo García, Luís Carlos C.U.

96 382 82 33 (despatx de direcció)

96 382 82 20 (despatx particular)
luis.tormo@uv.es

 document
Urbano Salvador, M. Desamparados C.U. 96 382 82 07
amparo.urbano@uv.es
document
Vila Gisbert, Jose Enrique T.U. 96 162 50 63
jose.e.vila@uv.es
document
Zamorano Benlloch, Vicente ASOC. 96 162 54 57
Vicente.Zamorano@uv.es
document

 


Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 

 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies