University of Valencia logo Logo Department of Financial Law and Legal History Logo del portal

Cognoms Nom Categoria Contacte
ALGUACIL MARÍ PILAR C.U. 96 162 52 90
Pilar.Alguacil@uv.es
BLASCO GIL YOLANDA T.U. 96 162 53 48
Yolanda.Blasco@uv.es
BORJA SANCHIS ADORACION T.U. 96 162 52 92
Dora.Borja@uv.es
BORRERO MORO CRISTOBAL J. C.U. 96 382 81 72
Cristobal.J.Borrero@uv.es
BOSCH CHOLBI JOSE LUIS T.U. 96 382 81 69
Jose.L.Bosch@uv.es
CORREA BALLESTER JORGE C.U. 96 162 53 08
Jorge.Correa@uv.es
CORRECHER MATO CARLOS J. AJUDANT DOCTOR

carlos.correcher@uv.es

FUSTER ASENCIO Mª. CONSUELO T.U. 96 382 81 71
Consuelo.Fuster@uv.es
FUSTER GOMEZ Mª. MERCEDES T.U. 96 382 85 79
Mercedes.Fuster@uv.es
GARCIA MORENO V. ALBERTO T.U. 96 382 81 70
Alberto.Garcia-moreno@uv.es
GARCIA PRATS F. ALFREDO C.U. 96 162 52 95
Alfredo.Garcia@uv.es
GARCÍA TROBAT PILAR C.U. 961625307
pilar.garcia@uv.es
HERNANDO SERRA PILAR T.U. 961625311
pilar.hernando@uv.es
IBÁÑEZ MARSILLA SANTIAGO T.U. 963828580
santiago.ibanez@uv.es
JUAN LOZANO ANA MARÍA C.U. 961625297
ana.m.juan@uv.es
LITAGO LLEDÓ ROSA MARÍA T.U. 961625298
rosa.litago@uv.es
MACHANCOSES GARCÍA ESTHER T.U. 96 382 85 81
Ester.Garcia@uv.es
MAGRANER MORENO FRANCISCO J. C.U. 961625300
francisco.magraner@uv.es
MARZAL RODRÍGUEZ PASCUAL C.U. 961625347
pascual.marzal@uv.es
MASFERRER DOMINGO ANICETO C.U. 961625312
aniceto.masferrer@uv.es
MIGUEL CANUTO ENRIQUE DE C.U. 961625302
enrique.de-miguel@uv.es
MILLA IBÁÑEZ JORGE J. AJUDANT DOCTOR jorge.milla@uv.es
MONTESINOS OLTRA SALVADOR T.U. 961525303
salvador.montesinos@uv.es
PALAO GIL FCO. JAVIER T.U. 961625349
francisco.palao@uv.es
PEDROSA LÓPEZ J. CARLOS AJUDANT DOCTOR 961625315
j.carlos.pedrosa@uv.es
SEVILLA BERNABEU BENJAMÍN P.I.F. 961625299
benjamin.sevilla@uv.es
SORIA MOYA MÓNICA AJUD. DOCTORA 961625310
monica.soria@uv.es
TORMO CAMALLONGA CARLOS T.U. 961625313
carlos.tormo@uv.es
URIOL EGIDO CARMEN CONT. DOCTORA 961625306
carmen.uriol@uv.es
VILLAMARÍN GÓMEZ SERGIO E. CONT. DOCTOR 961625314
sergio.villamarin@uv.es
Cognoms Nom Categoria Contacte
ALGUACIL MARÍ PILAR C.U. 96 162 52 90
Pilar.Alguacil@uv.es
BLASCO GIL YOLANDA T.U. 96 162 53 48
Yolanda.Blasco@uv.es
BORJA SANCHIS ADORACION T.U. 96 162 52 92
Dora.Borja@uv.es
BORRERO MORO CRISTOBAL J. C.U. 96 382 81 72
Cristobal.J.Borrero@uv.es
BOSCH CHOLBI JOSE LUIS T.U. 96 382 81 69
Jose.L.Bosch@uv.es
CORREA BALLESTER JORGE C.U. 96 162 53 08
Jorge.Correa@uv.es
CORRECHER MATO CARLOS J. AJUDANT DOCTOR

carlos.correcher@uv.es

FUSTER ASENCIO Mª. CONSUELO T.U. 96 382 81 71
Consuelo.Fuster@uv.es
FUSTER GOMEZ Mª. MERCEDES T.U. 96 382 85 79
Mercedes.Fuster@uv.es
GARCIA MORENO V. ALBERTO T.U. 96 382 81 70
Alberto.Garcia-moreno@uv.es
GARCIA PRATS F. ALFREDO C.U. 96 162 52 95
Alfredo.Garcia@uv.es
GARCÍA TROBAT PILAR C.U. 961625307
pilar.garcia@uv.es
HERNANDO SERRA PILAR T.U. 961625311
pilar.hernando@uv.es
IBÁÑEZ MARSILLA SANTIAGO T.U. 963828580
santiago.ibanez@uv.es
JUAN LOZANO ANA MARÍA C.U. 961625297
ana.m.juan@uv.es
LITAGO LLEDÓ ROSA MARÍA T.U. 961625298
rosa.litago@uv.es
MACHANCOSES GARCÍA ESTHER T.U. 96 382 85 81
Ester.Garcia@uv.es
MAGRANER MORENO FRANCISCO J. C.U. 961625300
francisco.magraner@uv.es
MARZAL RODRÍGUEZ PASCUAL C.U. 961625347
pascual.marzal@uv.es
MASFERRER DOMINGO ANICETO C.U. 961625312
aniceto.masferrer@uv.es
MIGUEL CANUTO ENRIQUE DE C.U. 961625302
enrique.de-miguel@uv.es
MILLA IBÁÑEZ JORGE J. AJUDANT DOCTOR jorge.milla@uv.es
MONTESINOS OLTRA SALVADOR T.U. 961525303
salvador.montesinos@uv.es
PALAO GIL FCO. JAVIER T.U. 961625349
francisco.palao@uv.es
PEDROSA LÓPEZ J. CARLOS AJUDANT DOCTOR 961625315
j.carlos.pedrosa@uv.es
SEVILLA BERNABEU BENJAMÍN P.I.F. 961625299
benjamin.sevilla@uv.es
SORIA MOYA MÓNICA AJUD. DOCTORA 961625310
monica.soria@uv.es
TORMO CAMALLONGA CARLOS T.U. 961625313
carlos.tormo@uv.es
URIOL EGIDO CARMEN CONT. DOCTORA 961625306
carmen.uriol@uv.es
VILLAMARÍN GÓMEZ SERGIO E. CONT. DOCTOR 961625314
sergio.villamarin@uv.es