Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Estudiants a la Universitat de València
Professor/a Assignatura Adreça Telèfon E-mail
Antonio Cubel Montesinos Ajudes al desenvolupament i gestió de projectes Despatx 3C05. Edifici Departamental Oriental. Facultat d'Economia Avda dels Tarongers s/n. E-46022. València (Espanya) (+34) 96 3828244 Antonio.Cubel@uv.es
Salvador Calatayud Giner

Alimentació i agricultura al món.

Desenvolupament econòmic a Àfrica, Amèrica Llatina i Àsia.

Despatx 3C07. Edifici Departamental Oriental. Facultat d'Economia Avda delsTarongers s/n. E-46022. València (Espanya)  (+34) 96 3828255 salvador.calatayud@uv.es
Daniel Tirado Fabregat Globalització, deslocalització i desigualtat Despatx 3C09 (+34) 96 3828230 Daniel.Tirado@uv.es
Joaquim Cuevas Casañ Despatx 3C03 (+34) 96 3828228 Joaquim.cuevas@uv.es
Mª Ángeles Pons Desarrollo económico en África, América Latina y Asia Despatx 3C10 (+34) 96 3828229 Angeles.pons@uv.es
Yadira González de Lara Mingo Institucions i desenvolupament econòmic Despatx 5A02, Edifici Departamental Oriental Facultat d'Economía Avda dels Tarongers s/n E-46022 València (Espanya) (+34) 96 3828157 yadira.gonzalez@uv.es
Julio Martínez Galarraga Integració i Cooperació econòmica Despatx 5A03, Edifici Departamental Oriental Facultat d'Economía Avda dels Tarongers s/n E-46022 València (Espanya) (+34) 96 3828209 julio.martinez-galarriaga@uv.es
Pilar Beneito López Mètodes d'anàlisi del desenvolupament econòmic Despatx 3D08. (+34) 96 3828223 Pilar.Beneito@uv.es
Teresa Sanchís Ferri Despatx 3C11, Edifici Departamental Oriental Facultat d'Economía Avda dels Tarongers s/n E-46022 València (Espanya) (+34) 96 3828794 M.Teresa.Sanchis@uv.es
Daniel Tirado Fabregat Teories de desenvolupament econòmic

Despatx 3C09, Edifici Departamental Oriental Facultat d'Economía Avda dels Tarongers s/n E-46022 València (Espanya)

Web personal

 (+34) 96 3828230 Daniel.Tirado@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies