Facultat de PsicologiaGrau en LogopèdiaUniversitat de València Logo del portal

  • Estudiants del Grau
Rausell Gómez, Juan M. Administrador  
juan.m.rausell@uv.es
Belmonte González, Isabel Cap d'Unitat Estudiants 96 386 46 62
belmonte@uv.es
Bravo Montaba, José Manuel Tècnic Mitjà de Gestió Estudiants 96 386 44 71
jobramon@uv.es
Arias Giner, Ana Administrativa Estudiants 96 386 44 72
ana.arias@uv.es
Fuentes Díaz, Mª Vicenta Administrativa Estudiants 96 386 46 64
maria.v.fuentes@uv.es
Martínez Pérez, Carlos Administratiu Estudiants 96 398 37 71
carlos.mp@uv.es
Sánchez Viúdez, Mª. Ángeles Administrativa Estudiants 96 386 44 72
angeles.sanchez@uv.es
Suay Fábregues, Mª. Ángeles Administrativa Estudiants 96 386 46 64
m.angeles.suay@uv.es
Perete Llopis, Silvia Administrativa Estudiants 96 386 46 64
silvia.perete@uv.es
Campos Soriano, Joaquim Aux. de serveis Secretaria 96 398 37 71
joaquim.campos@uv.es
González Montalt, Fernando Tècnic Mitjà de Gestió Màster, Postgrau 96.386.43.31
fergon@uv.es
Correcher Fernández, José Fernando Administratiu Màster, Postgrau 96 386 46 73
j.fernando.correcher@uv.es
Delgado Arándiga, Mª. Fernanda Administrativa Màster, Postgrau 96 386 46 73
fernanda.delgado@uv.es
Mollá Burriel, Emilia Administrativa Màster, Postgrau 96 386 49 85
emilia.molla@uv.es
Pérez Gayán, Patricia Administrativa Relacions Internacionals 96 398 37 80
papega@uv.es
Olivares Pérez, Mª. Victoria Cap d'Unitat Gestió Econòmica 96 386 46 63
victoria.olivares@uv.es
Alonso Herrándiz, Manuela Administrativa Gestió Econòmica 96 398 35 80
manuela.alonso@uv.es
Juan Cabo, M.Luisa Administrativa Gestió Econòmica 96 386 46 65
luisa.juan@uv.es
Pino Aguilar, Rosa Mª. Administrativa Gestió Econòmica 96 386 46 65
rosa.pino@uv.es
Santana Catalá, Rosa Administrativa Gestió Econòmica 96 386 46 63
rosa.m.santana@uv.es
Sanchis Girbés, Nuria Administrativa Gestió Econòmica 96 386 46 65
nusangir@uv.es
Francés Carbonell, Miguel Secretari Degana Deganat 96 386 44 66
miguel.frances-carbonell@uv.es
Anglada Orengo, Asunción Administrativa Deganat 96 386 4729
M.Asucion.anglada@uv.es
Ferrer Sánchez, Gema Auxiliar de Serveis Deganat 96 386 47 29
gema.ferrer@uv.es
Cancio del Ramo, Juan José Coordinador de Serveis Consergeria 96 386 46 81
juan.j.cancio@uv.es
Domínguez Peris, Felipe Auxiliar de Serveis Consergeria 96 398 35 79
felipe.dominguez@uv.es
Estivalis Torrent, María Auxiliar de Serveis Consergeria 96 398 35 79
maria.estivalis@uv.es
Gimeno Castillo, Mª. Carmen Auxiliar de Serveis Consergeria 96 398 35 79
m.carmen.gimeno@uv.es
Martí Castellanos, Mª. Carmen  Informadora d'accés Consergeria 96 398 35 79
clece.m.carmen.marti@ext.uv.es
Polanco Pérez, Lola  Informadora d'accés Consergeria 96 386 45 22
clece.maria.polanco@ext.uv.es
Gómez Valencia, Mª. José Tècnica Superior d'Investigació Unitat de laboratoris 96 386 46 61
mjgomez@uv.e
Rueda Nadal, María Dolores Oficial de Laboratori Unitat de laboratoris 96 386 46 61
m.dolores.rueda@uv.es
Bueno Crespo, Jesús Oficial de Laboratori Laboratori d'informàtica 96 386 48 24
jesus.bueno@uv.es
Zamora Chanza, Raimon Oficial de Laboratori Laboratori d'informàtica 96 386 46 61
raiza@uv.es
Martínez Mendoza, Juan Servei d'Informàtica   96 388 30 03
martineu@uv.es

 

 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies