Universitat de ValènciaGrau en Nutrició Humana i DietèticaFacultat de Farmàcia Logo del portal

 

NOM

CONTACTE

Hortensia Rico Vidal

Degana

(9635) 44864 - 44866

Hortensia.Rico@uv.es

Mª Luisa Ferrándiz Manglano

Vicedegana Estudis de Farmàcia

(9635) 43271

Luisa.Ferrandiz@uv.es

Mónica Fernández Franzón

Vicedegana Estudis de Ciències de l'Alimentació

(9635) 43195

Monica.Fernandez@uv.es

Emilia  Ferrer García

Vicedegana de Qualitat i Relacions Internacionals

(9635) 44928

Emilia.Ferrer@uv.es

Javier Pereda Cervera

Vicedegà d'Innovació, Comunicació i Cultura

(9635) 44539

Javier.Pereda@uv.es

Ester Carbó Valverde

Vicedegana de Pràctiques Externes

(9635) 44544

ester.carbo@uv.es

Jose Mª Centeno Guil

Secretariat i Investigació

(9635) 44864 - 44865

Jose.M.Centeno@uv.es