University of Valencia logo Logo Faculty of Philosophy and Educational Sciences Logo del portal

Documents
Reglament intern de la Comissió de Cultura
Situació d'execució de la partida destinada a Activitats culturals
Resum de Periodes de presentació de propostes
Sol·licitades abans 10 gener Per activitats a desenvolupar des de febrer a juliol següents
Sol·licitades abans 10 juliol Per activitats a desenvolupar des de setembre a gener següents
COMPOSICIÓ COMISSIÓ
Fernando Marhuenda  Fluixà                              President Fernando.Marhuenda@uv.es
María José Galvis Domenech                         Representant Dpt. Teoria de l'Educació                               galdoma@uv.es
Borja Mateu Luján Representant Dpt. Educ. Comparada i Hª de l'Educació borja.mateu@uv.es
Carmen Carmona Rodríguez Representant Dpt.M.I.D.E. Carmen.Carmona@uv.es
Elena Giménez Urraco Representant Dpt. Didàctica i Org. Escolar Elena.Gimenez@uv.es
José María Grande Gascón Representant del P.A.S. Grande@uv.es
Sergi Rosell Traver Representant Dpt. Filosofia Sergi.Rosell@uv.es
Carme Llorent i Navarro Representant de l'Estudiantat carlona2@alumni.uv.es
Àngels Vaca Dempere Representant de l'Estudiantat anvadem@alumni.uv.es

      

 

This website uses proprietary and third-party cookies for technical purposes, traffic analysis and to facilitate insertion of content in social networks on user request. If you continue to browse, we consider that you are accepting its use. For more information please consult ourcookies policy