Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • EXTERIOR

Organització

L'equip de direcció ho componen un director que és nomenat pel Rector de la Universitat de València, un administrador, una gestora cultural, un administratiu, i dos auxiliars de serveis. Així mateix hi ha responsables dels diferents serveis: recepció, manteniment, neteja, seguretat i menjador-cafeteria.

 

Nom Càrrec E-mail Telèfon
Carles Xavier López Benedí Director carles.x.lopez@uv.es 9631(66002)
Ana Reyes Liébana Castillo Subdirectora ana.r.lebana@uv.es 9631(66156)
Javier Prósper Palomares Administrador javier.prosper@uv.es 9631(66003)
Mª Trini Quixal Alejos Tècnica de Cultura trinidad,quixal@uv.es 9631(66004)
José S. Parreño Olmeda Administratiu parris@uv.es 9631(66005)
Sergio Vega Vázquez Oficial d'Audiovisuals sergio.vega@uv.es 9631(66035)
Amalia Soriano Palencia Auxiliar de Serveis (matí) amalia.soriano@uv.es 9631(66047)
Teresa Sanchis Ronti Auxiliarde Serveis (vesprada) Mteresa.Sanchis@uv.es 9631(66047)
Amparo Gil Martínez Resp. Recepció m.amparo.gil@uv.es 9631(66008)
Mª Ángeles Martín Mora Recepcionista amartinm@uv.es 9631(66000)
Violeta Ortiz Rubio Recepcionista violeta.ortiz@uv.es 9631(66000)
Concepción Arnauda Albors Recepcionista concepcion.arnauda@uv.es 9631(66000)
Gonzalo Soria Giner Recepcionista gonzalo.soria@uv.es 9631(66000)
Carlos Pérez Aparicio Resp.  Manteniment carlos.perez-aparicio@uv.es 9631(66044)
Salvador Ríos Forner Manteniment genera.salvador.rios@ext.uv.es 9631(66044)
Raquel Martínez Resp. Neteja osga.raquel.martinez@ext.uv.es 9631(66048)
Pedro Orduña Carrasco Resp. Menjador pedro.orduna@eurest.es 9631(66052)
Antonio Muñoz Aparisi Seguretat gebisa.antonio.aparisi@ext.uv.es 9631(66049)
Ismael Ros Peralta Seguretat gebisa.ismael.ros@ext.uv.es 9631(66049)

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies