Logo de la Universitat de València Logo Programa de Doctorat en Enginyeria Química, Ambiental i de Processos Logo del portal

Tractament d'aigües residuals. Qualitat d'aigües al medi natural
Professorat Contacte
Luis Borrás Falomir

luis.borras-falomir@uv.es

(9635) 43731

Alberto Bouzas Blanco

alberto.bouzas@uv.es

(9635) 44541

Núria Martí Ortega

nuria.marti@uv.es

(9635) 44540

Josep Ribes Bertomeu

josep.ribes@uv.es

(9635) 43716

Ángel Robles Martínez

angel.robles@uv.es

(9635) 43085

María Victoria Ruano García

m.victoria.ruano@uv.es

(9635) 43836

Aurora Seco Torrecillas

aurora.seco@uv.es

(9635) 44326

Tractament d'emissions en aire. Eliminació de metalls pesats en aigües
Professorat Contacte
F. Javier Álvarez Hornos

francisco.j.alvarez@uv.es

(9635) 43736

Carmen Gabaldón García

carmen.gabaldon@uv.es

(9635) 43437

Vicente Martínez Soria

vicente.mtnez-soria@uv.es

(9635) 43169

Paula Marzal Domenech

paula.marzal@uv.es

(9635) 43204

Josep M. Peñarrocha Oltra

josep.penarrocha@uv.es

(9635) 43695

Marta Izquierdo Sanchís

marta.izquierdo-sanchis@uv.es

(9635) 43737

Determinació experimental i estimació teòrica de propietats termodinàmiques i de transport
Professorat Contacte
Amparo Cháfer Ortega

amparo.chafer@uv.es

(9635) 44318

Estela Lladosa Lopéz

estela.lladosa@uv.es

(9635) 43549

Sonia Loras Giménez

sonia.loras@uv.es

(9635) 44317

Catàlisi heterogènia
Professorat Contacte
Pablo J. Miguel Dolz

pablo.j.miguel@uv.es

(9635) 43688

Benjamín E. Solsona Espriu

benjamin.solsona@uv.es

(9635) 43735

Enginyeria de processos en la indústria agroalimentària
Professorat Contacte
Angel Berna Prats

angel.berna@uv.es

(9635) 43593