Logo UVGrau en Comunicació AudiovisualFacultat de Filologia, Traducció i Comunicació Logo del portal

  • OREiP Spot INt

Vicedegana de Relacions Exteriors i Participació:

Ana R. Calero Valera
Correu electrònic: ana.r.calero@uv.es

Gestió:

Cap d'Unitat: Chelo Olmos 
Tel. 9639835733
Correu electrònic: consuelo.olmos@uv.es / oreip@uv.es

Administratiu: Fernando Benito
Tel. 963983578
Correu electrònic: ferbever@uv.es / oreip@uv.es

Estudiants en pràctiques:
Sofia Papagiannaki (Universitat Kapodistríaca d'Atenes) 

Personal coodinador de mobilitat:

Grau en Estudis Anglesos
Sergio Maruenda Bataller: sergio.maruenda@uv.es
Despatx 61, 6a planta i Deganat.
Claudia Alonso Recarte:  claudia.alonso@uv.es
Despatx 15, 6a planta.

Grau en Estudis Hispànics
Adela García Valle: adela.garcia@uv.es
Despatx 15, 3a planta.
Jaume Peris Blanes: jaume.peris@uv.es
Despatx 11, 3a planta.

Grau en Llengües Modernes i les seues Literatures
Isabel Gutiérrez Koester:  isabel.gutierrez@uv.es
Despatx 50, 6a planta.
Ignacio Ramos Gay: ignacio.ramos@uv.es
Despatx 31, 6a planta.

Grau en Filologia Catalana
Rafael Roca Ricart: rafael.roca@uv.es
Deganat, planta baixa.

Grau en Filologia Clàsica
Ricardo Hernández Pérez: ricardo.hernandez@uv.es

Despatx 38, 7ª planta.

Grau en Comunicació Audiovisual
Aouatef El Ketiti Yahmedi: aouatef.ketiti@uv.es
Despatx 12, 5a planta.

Grau en Periodisme
Dolors Palau Sampio: dolors.palau@uv.es
Despatx 16, 5a.planta.

Grau en Traducció i Mediació Interlingüística
Anglès: José Santaemilia Ruiz: jose.santaemilia@uv.es
Despatx 61, 6a planta.

Francès: 

Julia Pinilla Martínez: m.julia.pinilla@uv.es

Despatx 39, 6a planta. 

Alemany: Ferran Robles Sabater: ferran.robles@uv.es

Despatx 63, 6a planta. 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies