Logo UVGrau en HistòriaFacultat de Geografia i Història Logo del portal

Nom Categoria Personal       Contacte
Lacasta Calvo, Joaquín Administrador Secretaria - Administració

96 398 34 25

Joaquin.V.Lacasta@uv.es

Juanes Castillo, Amparo Tècnica Mitjana de Gestió Gestió econòmica

96 386 42 92

Amparo.Juanes@uv.es

Romero Juste, Ricardo

Tècnic Mitjà de Gestió

Gestió d'estudiants

(Màster, canvis de grup)

96 386 42 46

Ricardo.Romero@uv.es

Carrión Garcerá, M. Carmen

Cap d'Unitat de Gestió

Gestió d'estudiants

(Reconeixements, pràctiques externes, TFG)

96 386 42 91

M.Carmen.Carrion@uv.es

Calatayud Pajarón, Marcos Administratiu

Gestió d'estudiants

(Tesis, matrícula)

96 398 35 26

Marcos.Calatayud@uv.es

Montes Viana, Mercedes Administrativa

Gestió d'estudiants

(Relacions internacionals, títols)

96 398 35 30

Mercedes.Montes@uv.es

Chacón Morlesín, Maria Teresa Administrativa

Gestió d'estudiants

(Títols)

96 398 36 30

Teresa.Chacon@uv.es

Mares García, Consuelo Administrativa Gestió econòmica

96 398 35 28

Consuelo.Mares@uv.es

Ortiz Sorio, Amparo Administrativa Gestió econòmica

96 398 35 29

Amparo.Ortiz@uv.es

Pérez Ibáñez, Elena Administrativa

Gestió d'estudiants

(Trasllats, crèdits participació, carnets)

96 386 42 33

Elena.Perez@uv.es

Melchor Aggery, Carolina Administrativa

Gestió d'estudiants

(Rebuts, Màster de Patrimoni Cultural)

96 398 35 27

Carolina.Melchor@uv.es

Bañuls Cervera, Cristina Secretària del Degà Deganat

96 386 42 32

Cristina.Banuls@uv.es

Esteve Alonso, Josefa Administrativa Deganat

96 386 42 88

Josefa.Esteve@uv.es

                                                                                 Enllaç a  Consergeria