Logo de la Universitat de València Logo Institut Cavanilles de Biodiversitat i Biologia Evolutiva Logo del portal

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Professor/a Titular Joaquin Baixeras Almela Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.636 joaquin.baixeras@uv.es
Professor/a Titular Josefa Moreno Marí Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.634 josefa.moreno@uv.es
Professor/a Titular José Vicente Falcó Garí Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.637 j.vicente.falco@uv.es
Professor/a Emerit / Honorífic José Manuel Michelena Saval Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.641 jose.m.michelena@uv.es
Estudiant de doctorat Sergio Montagud Alario Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.640 sergio.montagud@uv.es
Estudiant de doctorat Jaime Herrezuelo Antolín Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.594 jaime.herrezuelo@uv.es
Estudiant de doctorat José Vicente Pérez Santa Rita Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.640 pesanri@alumni.uv.es
Investigador/a no Doctor/a Adrián Gimeno Alpuente Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.594 adrian.gimeno@uv.es
Col.laborador/a Natalia Conejero Ortega Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.594 natalia.conejero@uv.es
Investigador/a Doctor/a PI David López Peña Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.594 david.lopez@uv.es
Investigador/a no Doctor/a Álvaro Lis Cantín Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.594 alvaro.lis@uv.es