Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Entomologia i control de plagues
Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Catedràtic/a Ricardo Jiménez Peydró Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.479 ricardo.jimenez@uv.es
Professor/a Titular Joaquin Baixeras Almela Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.636 joaquin.baixeras@uv.es
Professor/a Titular Josefa Moreno Marí Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.634 josefa.moreno@uv.es
Professor/a Titular José Vicente Falcó Garí Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.637 j.vicente.falco@uv.es
Professor/a Emerit / Honorífic José Manuel Michelena Saval Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.641 jose.m.michelena@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Natalia Conejero Ortega Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.594 natalia.conejero@uv.es
Estudiant de doctorat Sergio Montagud Alario Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.640 sergio.montagud@uv.es
Estudiant de doctorat José Vicente Pérez Santa Rita Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.640 pesanri@alumni.uv.es
Investigador/a no Doctor/a Jaime Herrezuelo Antolín Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.594 jaime.herrezuelo@uv.es
Investigador/a no Doctor/a Álvaro Lis Cantín Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.594 alvaro.lis@uv.es
Investigador/a no Doctor/a Daniel López Muñoz Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.594 dalomu2@uv.es
Investigador/a no Doctor/a Andrés López Peinado Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.594 Andres.Lopez-Peinado@uv.es
Investigador/a no Doctor/a María Teresa Calomarde Utrillas Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.544 Maria.T.Calomarde@uv.es
Investigador/a Doctor/a PI David López Peña Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.594 david.lopez@uv.es
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies