Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • La facultat

Funcions:

La Comissió Acadèmica de Títols tindrà, tal i com assenyala l'article 44 bis dels Estatuts de la Universitat les seguents funcions:

a) Elaborar la proposta d'organització del curs acadèmic tot tenint en compte els criteris establers per el Consell de Govern i les propoestes dels Departaments.
b) Coordinar i supervisar la programació docent dels Departaments implicats.
c) Preparar i difondre la documentació necessària d'orientació i inoformació als estudiants, per als itineraris curriculars, matèries optatives i de lliure elecció.
d) Elaborar la proposta d'horaris i d'assignació d'espacis.

Composició:

Nom Categoria Representació Contacte
Ana María Botella Nicolas P.D.I. Presidenta Ext. 83384
Ana.M.Botella@uv.es
Ibarra Rius, Noelia P.D.I. Secretaria - Coordinadora Curs 2on Infantil Ext. 28533
Noelia.Ibarra@uv.es
Agullo Diaz, Carmen P.D.I. Educació Comparada e Història de l'Educació Ext. 57269
carmen.agullo@uv.es
Maña Lloria, Ameila P.D.I. Psicologia Evolutiva i de l'Educació Ext. 83442 
Amelia.Mana@uv.es
Giner Sánchez, Rosa P.D.I. Didàctica de la Llengua i la Literatura Ext. 25437
Rosa.Giner@uv.es
Martínez Costa, Cecilia P.D.I. Pediatria i Obstetricia Ext.
Cecilia.Martinez@uv.es
Martínez Morales, Juan R. P.D.I. Sociologia i Antropologia Social Ext.
Juan.R.Martinez@uv.es
Arnau Vera, David P.D.I. Didàctica de la Matemàtica Ext. 25101
David.Arnau@uv.es
Tarraga Mínguez, Raúl P.D.I. Didàctica i Organització Escolar Ext. 28858
Raul.Tarraga@uv.es
Valencia Peris, Alexandra P.D.I. Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Ext. 28920 
Alexandra.Valencia@uv.es
Talavera Ortega, Marta P.D.I. Didáctica de les Ciències Experimentals Ext. 83741 
Marta.Talavera@uv.es
Parra Monserrat, David P.D.I. Didáctica de les Ciències Socials Ext. 83077
David.Parra@uv.es
Ferrando Palomares, Irene P.D.I. Coordinador Títol Grau Primària Ext.25469
Irene.Ferrando@uv.es
Martínez Bello, Vladimir P.D.I. Coordinador Títol Grau Infantil Ext. 28920 
Vladimir.Martinez@uv.es
Molina Galvan, Mª Dolores P.D.I. Coordinadora Curs 1er Infantil Ext. 64610
M.Dolores.Molina@uv.es
Reyes Torres, Agustín P.D.I. Coordinador Curs 1er Primària Ext. 64072
Agustin.Reyes@uv.e
Chireac, Silvia Mª P.D.I. Coordinador Curs 2on Primària Ext. 83228
Silvia.Chireac@uv.es
Morant Navasquillo, Remigi P.D.I. Coordinador Curs 3er Infantil Ext. 25095
Remigi.Morant@uv.es
Gómez Devís, Begoña P.D.I. Coordinador Curs 3er Primària Ext. 28525
M.Begona.Gomez@uv.es
Sendra Mocholi, Cristina P.D.I. Coordinadora Curs 4rt Infantil Ext.25382
Cristina.Sendra@uv.es
Gutiérrez Soto, Juan P.D.I. Coordinadora Curs 4rt Primària Ext. 83284
Juan.Gutierrez-Soto@uv.es
Oltra Albiach, Miquel P.D.I. Coordinador de Pràctiques Ext. 25434
Miquel.Oltra@uv.es
 Angulo Alemán, Tanya  P.D.I. Did. Exp. Musical Plàstica i Corporal  Ext. 83406
Tanya.Angulo@uv.es
Isusi Fagoaga, Rosa P.D.I. Did. Exp. Musical, Plàstica i Corporal Ext. 64614
Rosa.Isusi@uv.es
Alos Botella, José Eugenio P.A.S. P.D. Administrador Ext. 25442
Jose.Eugenio.Alos@uv.es
Barrios Oliver, Laura Estudiant Ed. Primària baolau@alumni.uv.es
Bochons Galán, Isabel Estudiant Ed. Infantil maiboga@alumni.uv.es
Bujalance Torres, Rocío Estudiant Ed. Infantil robuto@alumni.uv.es
Domínguez Rozalén, Darío Estudiant Ed. Primària dadoro@alumni.uv.es
Ferreira Martínez, Mª Xilonnen Estudiant Ed. Infantil maxife@alumni.uv.es
Llorens Seminario, Alejandra Estudiant Ed. Primària allose@alumni.uv.es
Miralles Falcó, Neus Estudiant Ed. Primària neusmi4@alumni.uv.es
Ruiz López, Jonatan Estudiant Ed. Infantil-Ont joruizl2@alumni.uv.es

Acords:

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies