Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • La facultat

Claustre

Nom Categoria Departament Contacte
Monfort Pañego, Manuel P.D.I. Didàtica Expressió Musical, Plàstica i Corporal Ext. 57247
oscar.barbera@uv.es
Ibarra Rius, Noelia P.D.I. Didàtica de la Llengua i la Literatura Ext. 28533
Noelia.Ibarra@uv.es
Barberá Marco,  Óscar P.D.I. Didàctica Ciències Experimentals i Socials Ext. 57247
Oscar.BArbera@uv.es
Fontelles Rodríguez, Vicent P.D.I. Didàctica Expressió Musical, Plàstica i Corporal Ext. 83390
vicente.fontelles@uv.es
Miralles i Martí, Vicent P.D.I. Didàctica de la Llengua i la Literatura Ext. 83831
vicent:miralles@uv.es
Parra Monserrat, David P.D.I. Didàctica Ciències Experimentals i Socials Ext. 83077
David.Parra@uv.es
Martos García, Daniel P.D.I. Didàctica Expressió Musical, Plàstica i Corporal Ext. 83383
Daniel.Martos@uv.es
Molina Garcia, Javier P.D.I. Didàctica Expressió Musical, Plàstica i Corporal Ext.25170
Javier.Molina@uv.es
Villacañas de Castro, Luis Sebastián P.D.I. Didáctica de la Llengua i la Literatura Ext. 83826
Luis.Villacañas@uv.es
Jimenez Hortelano, David Estudiant A.D.R.
dajihor@alumni.uv.es
Cuenda Cardos, Sherezade Estudiant A.D.R.
scuencar@alumni.uv.es
Martínez Morant, Adriana Estudiant A.D.R. amarmo6@alumni.uv.es
Marcote Torres, Pau Estudiant A.D.R. martopau@alumni.uv.es
Ramón de Pablo, Salvador Estudiant A.D.R. salrade@alumni.uv.es
Taher Rubio, nadia Estudiant A.D.R. nataru@alumni.uv.es
Consell de Govern
- Manuel Monfort Pañego Manuel.Monfort@uv.es  
Junta Consultiva
- Gómez Alfonso, Bernardo Bernardo.Gomez@uv.es     
Comissió Professorat
- Manuel Monfort Pañego Manuel.Monfort@uv.es
Comissió Investigació
-Carmen Periro Velert Carmen.Peiro@uv.es
Comissió Postgraus / Assessora Estudis
- Gutiérrez Rodríguez, Ángel Angel.Gutierrez@uv.es         
Comissió d'Estatuts
- -
Comissió d'Igualtat

- Noelia Ibarra Rius (Presidenta)

- Amparo Fosati Parreño (P.D.I.)

- Miquel Oltra Albiach (P.D.I.)

- Maria Furió Ortega (P.A.S.)

Noelia.Ibarra@uv.es

Amparo.Fosati@uv.es

Miquel.Oltra@uv.es

Maria.Furio@uv.es

 

Comissió d'Estudis de Grau
     
Coordinació amb la Delegació per a la Integració de Persones amb Discapacitat
- Ferrer Manchón, Antonio Antonio.Ferrer@uv.es       

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies