Biodiversitat i evolució de cnidaris

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Professor/a Titular Álvaro Luis Peña Cantero Departament de Zoologia 963.543.770 alvaro.l.pena@uv.es
Estudiant de doctorat Joan Josep Soto Àngel Departament de Zoologia 963.543.770 joan.soto@uv.es
Estudiant de doctorat Borja Mercado Casares Departament de Zoologia 600.258.180 borja.mercado@gmail.com

Biodiversitat vegetal-ecofisiologia

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Catedràtic/a Eva Barreno Rodríguez Departament de Botànica 963.544.376 eva.barreno@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Patricia Moya Gay Departament de Botànica 963.544.376 patricia.moya@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Arántzazu Molins Piqueres Departament de Botànica 963.544.376 arantxa.molins@uv.es
Investigador no Doctor Ernesto Hinojosa Vidal Departament de Botànica 963.544.376 hivier@uv.es
Investigador no Doctor Àngela Figàs Segura Departament de Microbiologia i Ecologia 963.544.376 angela.figas@uv.es
Estudiant de doctorat José Salvador Chiva Natividad Departament de Botànica 963.544.376 josalchi@uv.es

Biologia de la conservació vegetal

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Professor/a Titular Gonzalo Mateo Sanz Jardí Botànic 963.156.800 gonzalo.mateo@uv.es
Professor/a Titular Pilar Soriano Guarinos Jardí Botànic 963.156.800 pilar.soriano@uv.es
Professor/a Titular Antoni Aguilella Palasi Jardí Botànic 963.156.800 antoni.aguilella@uv.es
Professor/a Titular Ana M. Ibars Almonacil Jardí Botànic 963.156.800 ana.ibars@uv.es
Professor/a Emerit / Honorífic Manuel Costa Talens Jardí Botànic 963.156.800 manuel.costa@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Jaime Güemes Heras Jardí Botànic 963.156.803 guemes@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Elena Estrelles Perpiñá Jardí Botànic 963.156.836 elena.estrelles@uv.es

Biologia evolutiva de plantes

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Catedràtic/a Isabel Mateu Andrés Departament de Botànica 963544374 Isabel.Mateu@uv.es
Professor/a Titular Joan Pedrola Monfort Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.787 joan.pedrola@uv.es

Biologia Viral

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Investigador/a Doctor/a Ron Geller Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.187 ron.geller@uv.es

Biotecnologia i biologia sintètica

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Investigador/a Doctor/a Manuel Porcar Miralles Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.473 manuel.porcar@uv.es
Investigador no Doctor Christian Abendroth Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.473 ach2@alumni.uv.es
Investigador no Doctor Kristie Tanner Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.473 tankris@uv.es

e3 (Ecologia evolutiva)

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Catedràtic/a Manuel Serra Galindo Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.661 manuel.serra@uv.es
Professor/a Titular María José Carmona Navarro Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.665 carmona@uv.es
Professor Contractat Doctor Raquel Ortells Bañeres Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.662 raquel.ortells@uv.es
Professor Contractat Doctor Eduardo Moisés García Roger Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.663 eduardo.garcia@uv.es
Investigador no Doctor Eva Tarazona Castelblanque Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.664 eva.tarazona@uv.es
Investigador no Doctor Noemi Colinas Vallejo Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.664 noemi.colinas@uv.es
Oficial de Laboratori Ana Belén Hidalgo Fernández Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963..543.664 a.belen.hidalgo@uv.es

e3 (Ecologia i biogeografia de sistemes aquàtics)

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Professor/a Titular Francesc Mesquita Joanes Departament de Microbiologia i Ecologia 963.543.934 francesc.mezquita@uv.es
Professor/a Titular Xavier Armengol Díaz Departament de Microbiologia i Ecologia 963.543.933 javier.armengol@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Juan Rueda Sevilla Departament de Microbiologia i Ecologia 696.174.528 juan.rueda@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Luis Valls Segarra Departament de Microbiologia i Ecologia 963.543.934 Luis.Valls@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Carla Olmo Rodríguez Departament de Microbiologia i Ecologia 963.543.934 Carla.Olmo@uv.es

e3 (Ecologia integrativa)

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Professor/a Titular Carmen Rojo García-Morato Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.656 carmen.rojo@uv.es
Professor/a Titular María Antonia Rodrigo Alacreu Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.596 maria.a.rodrigo@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Matilde Segura Martinez Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.596 m.matilde.segura@uv.es
Investigador no Doctor Eric Puche Franqueza Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.596 eric.puche@uv.es
Investigador no Doctor Sara Calero Cervera Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.596 sara.calero@uv.es

e3 (Etologia)

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Professor/a Titular Enrique Font Bisier Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.659 enrique.font@uv.es
Investigador/a Doctor/a Pau Carazo Ferrandis Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.051 pau.carazo@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Guillem Pérez de Lanuza Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.659 guillem.perez-lanuza@uv.es
Investigador no Doctor Javier Ábalos Álvarez Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.165 jal3@alumni.uv.es
Investigador no Doctor Roberto García Roa Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.165 roberto.garcia-roa@uv.es
Estudiant de doctorat Zahida Sultanova Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.165 sulza@uv.es

e3 (Genòmica de poblacions)

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Investigador/a Doctor/a José Ignacio Lucas Lledó Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.150 joiglu@uv.es

Ecologia de vertebrats terrestres

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Professor/a Titular José Antonio Gil-Delgado Alberti Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.515 gild@uv.es
Professor/a Titular Emilio Barba Campos Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.660 emilio.barba@uv.es
Professor/a Titular Juan Salvador Monrós González Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.768 monros@uv.es
Investigador/a Doctor/a Pascual López López Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.660 Pascual.Lopez@uv.es
Investigador no Doctor Robby Marcel Drechsler Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.768 robbymar@uv.es
Estudiant de doctorat Eyda Moreno Mosquera Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.768 eymomos@alumni.uv.es
Estudiant de doctorat David Diez Méndez Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.660 david.diez@uv.es
Estudiant de doctorat Mariela Forti Torrens Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.768 maforto@alumni.uv.es
Tècnic Mitjà/Superior Elena Álvarez Mielgo Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.660 elena.alvarez@uv.es

Entomologia i control de plagues

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Catedràtic/a Ricardo Jiménez Peydró Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.479 ricardo.jimenez@uv.es
Professor/a Titular José Vicente Falcó Garí Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.637 j.vicente.falco@uv.es
Professor/a Titular Joaquin Baixeras Almela Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.636 joaquin.baixeras@uv.es
Professor/a Titular Josefa Moreno Marí Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.634 josefa.moreno@uv.es
Professor/a Emerit / Honorífic José Manuel Michelena Saval Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.641 jose.m.michelena@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Natalia Conejero Ortega Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.594 natalia.conejero@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Carlos Rafael Cordero Macedo Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.636 carlos.cordero@uv.es
Investigador no Doctor Jaime Herrezuelo Antolín Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.594 jaime.herrezuelo@uv.es
Investigador no Doctor David López Peña Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.594 david.lopez@uv.es
Estudiant de doctorat Álvaro Lis Cantín Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.594 aliscan@alumni.uv.es
Tècnic Mitjà/Superior Sergio Montagud Alario Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.640 sergio.montagud@uv.es

Evolució i salut

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Catedràtic/a Fernando Gonzalez Candelas Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.653 fernando.gonzalez@uv.es
Professor/a Titular Rafael Sanjuán Verdeguer Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.270 rafael.sanjuan@uv.es
Investigador/a Doctor/a José Manuel Cuevas Torrijos Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.667 cuevast@uv.es
Investigador/a Doctor/a Pilar Domingo Calap Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.667 pilar.domingo@uv.es
Investigador no Doctor Alvaro Chiner Oms Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.653 chiomsal@uv.es
Investigador no Doctor Jennifer Risso Ballester Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.668 jennifer.risso@uv.es
Investigador no Doctor Iván Andreu Moreno Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.668 ivan.andreu@uv.es
Investigador no Doctor Juan Vicente Bou Prados Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.668 juan.bou@uv.es
Tècnic Mitjà/Superior María Durán Moreno Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.668 maria.duran@uv.es
Tècnic Mitjà/Superior Silvia Torres Escribano Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.668 silvia.torres@uv.es

Evolució molecular y organísmica del vegetals

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Professor/a Titular Josep Antoni Rosselló Picornell Jardí Botànic 963.156.832 josep.rossello@uv.es

Genètica evolutiva

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Catedràtic/a Amparo Latorre Castillo Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.649 amparo.latorre@uv.es
Catedràtic/a Andrés Moya Simarro Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.480 andres.moya@uv.es
Catedràtic/a Francisco José Silva Moreno Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.650 francisco.silva@uv.es
Professor/a Titular Rosario Gil García Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.824 rosario.gil@uv.es
Professor/a Titular David Martinez Torres Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.644 david.martinez@uv.es
Professor/a Titular Juli Peretó Magraner Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.666 juli.pereto@uv.es
Professor/a Titular Carlos García Ferris Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.012 carlos.garcia.ferris@uv.es
Investigador/a Doctor/a Nicolás Pérez Hidalgo Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.646 nipehi@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Tania Rosas Pérez Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.647 tania.rosas@uv.es
Investigador no Doctor Carlos Alberto Vargas Chávez Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 633.413.634 varcha@uv.es
Investigador no Doctor María Muñoz Benavent Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.646 maria.munoz-benavent@uv.es
Estudiant de doctorat Bertha Mariana Reyes Prieto Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.648 bertha.reyes@uv.es
Tècnic Mitjà/Superior Laura Domínguez Escribà Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.882 laura.dominguez@uv.es
Tècnic Mitjà/Superior Rebeca Dominguez Santos Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.647 dosanre@uv.es

Limnologia

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Catedràtic/a María Rosa Miracle Solé Departament de Microbiologia i Ecologia 963.544.372 rosa.miracle@uv.es
Catedràtic/a Eduardo Vicente Pedrós Departament de Microbiologia i Ecologia 963.544.388 eduardo.vicente@uv.es
Professor/a Titular Susana Romo Pérez Departament de Microbiologia i Ecologia 963.543.101 susana.romo@uv.es
Professor/a Titular Antonio Camacho González Departament de Microbiologia i Ecologia 963.543.935 antonio.camacho@uv.es
Investigador/a Doctor/a Carlos Rochera Cordellat Departament de Microbiologia i Ecologia 963.543.408 carlos.rochera@uv.es
Investigador/a Doctor/a Antonio Picazo Mozo Departament de Microbiologia i Ecologia 963.543.408 antonio.picazo-mozo@uv.es
Investigador no Doctor Javier Miralles Lorenzo Departament de Microbiologia i Ecologia 963.543.408 javier.miralles-lorenzo@uv.es

Neurobiologia comparada

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Catedràtic/a José Manuel García Verdugo Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.587 j.manuel.garcia@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Vicente Herranz Pérez Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.833 vicente.herranz@uv.es
Investigador no Doctor Paula García Belda Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.769 paula.garcia@uv.es
Investigador no Doctor Mariana Fil Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.769 mariana.fil@uv.es
Tècnic Mitjà/Superior María Carmen González Calixto Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.769 Mari.C.Gonzalez@uv.es
Tècnic Mitjà/Superior Susana González Granero Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.769 susana.gonzalez@uv.es
Tècnic Mitjà/Superior Arantxa Cebrián Silla Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.769 arantxa.cebrian@uv.es
Oficial de Laboratori Patricia García Tárraga Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.769 patricia.garcia-tarraga@uv.es

Paleobiologia i biologia teòrica (Biologia teòrica)

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Investigador/a Doctor/a Diego Rasskin Gutman Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.463 diego.rasskin@uv.es
Estudiant de doctorat Aitor Navarro Díaz Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.438 ainadiaz@alumni.uv.es

Paleobiologia i biologia teòrica (Paleobiologia)

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Professor/a Ajudant Doctor Carlos Martinez Pérez Departament de Geologia 963.544.603 carlos.martinez-perez@uv.es
Professor Contractat Doctor Héctor Botella Sevilla Departament de Geologia 963.544.397 hector.botella@uv.es
Professor/a Emerit / Honorífic Miquel De Renzi De La Fuente Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.654 miquel.de.renzi@uv.es
Investigador no Doctor Humberto Gracián Ferrón Jiménez Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.772 humberto.ferron@uv.es
Estudiant de doctorat Esther Manzanares Ubeda Seu (Parc Científic, Contenidor I) 627.25.09.53 esther.manzanares@uv.es

Zoologia marina

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Catedràtic/a Juan Antonio Raga Esteve Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.544.375 toni.raga@uv.es
Professor/a Titular María Angeles Raduan Ripoll Departament de Zoologia 963.543.689 angeles.raduan@uv.es
Professor/a Titular Francisco Javier Aznar Avendaño Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.657 francisco.aznar@uv.es
Professor/a Titular María Mercedes Fernández Martínez Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.657 mercedes.fernandez@uv.es
Professor/a Titular Juan Antonio Balbuena Diaz-Pines Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.658 j.a.balbuena@uv.es
Professor Contractat Doctor Jesús Tomás Aguirre Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.544.549 jesus.tomas@uv.es
Professor Contractat Doctor Ana Pérez del Olmo Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.685 ana.perez-olmo@uv.es
Professor Contractat Doctor Francisco Esteban Montero Royo Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963544549 fmontero@uv.es
Investigador/a Doctor/a Aigües Repullés Albelda Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.657 aigues.repulles@uv.es
Investigador/a col·laborador / visitant Natalia Fraija Fernández Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963543685 natalia.fraija@uv.es
Investigador no Doctor Jose Francisco Palacios Abella Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.685 J.Francisco.Palacios@uv.es
Investigador no Doctor Francesc Domenech Rosell Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.544.549 francesc.domenech@uv.es
Investigador no Doctor Mar Villar Torres Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.685 mar.villar@uv.es
Investigador no Doctor Javier Rodriguez Llanos Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.685 rollaja@uv.es
Investigador no Doctor Cristina Llopis Belenguer Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.685 cristina.llopis@uv.es
Estudiant de doctorat Raúl Míguez Lozano Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.544.549 Raul.Miguez@uv.es
Estudiant de doctorat Jaime Penadés Suay Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.544.549 jaime.penades@uv.es
Estudiant de doctorat Carlos Cervera Estevan Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.657 carceres@alumni.uv.es
Estudiant de doctorat Gabrielle van Beest Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.657 gavanbe@alumni.uv.es
Estudiant de doctorat Olga Novillo Sanjuan Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.657 olnosan@alumni.uv.es
Estudiant de doctorat Ruth Sanz Tamarit Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.685 ruthsanz@alumni.uv.es
Tècnic Mitjà/Superior Patricia Gozalbes Aparicio Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.657 Patricia.Gozalbes@uv.es
Oficial de Laboratori Isabel Alonso Peralo Seu (Parc Científic, Contenidor I) 963.543.657 isabel.alonso-peralo@uv.es

Servei general de l'institut

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Tècnic Mitjà/Superior Pilar Ruiz Vázquez Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.222 pilar.ruiz@uv.es
Tècnic Mitjà/Superior Jorge Antonio Fuentes Maestre Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.222 jorge.a.fuentes@uv.es
Oficial de Laboratori Julia Garzón García Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.772 julia.garzon@uv.es
Oficial de Laboratori Rafael Rodriguez Lapeña Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.222 rafael.rodriguez-lapena@uv.es
Administratiu/a Alejandra Valderrama Martin Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.772 alejandra.valderrama@uv.es
Administratiu/a Pedro Guerrero García Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.652 pedro.guerrero@uv.es
Administratiu/a José Luis Bon Muñoz Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.652 jose.l.bon@uv.es
Administratiu/a Cristina Gómez Giménez Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.652 cristina.gomez@uv.es
Administrador Informático Enrique V. Bonet Esteban Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.554 enrique.bonet@uv.es
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies