COMISSIÓ |
CENTRE/UNIVERSITAT |
NOM |
CAT de GADE |
FAC.ECONOMIA |
DRA. CLARA MARTÍNEZ FUENTES (Suplent Francisco Puig)
|
CAT de GECO |
FAC.ECONOMIA |
DRA. ANA ISABEL FERNÁNDEZ MESA (Suplent Consolación Adame) |
CAT de BIA | FAC.ECONOMIA | DRA.CLARA MARTÍNEZ FUENTES(Suplent Oscar Llopis) |
CAT de GFiC |
FAC.ECONOMIA |
DRA. CONSUELO DOLZ DOLZ (Suplent Naiara Escribá) |
CAT de GTUR |
FAC.ECONOMIA |
DRA. ANA GARCÍA GRANERO (Suplent Julia Olmos)
|
CAT de GIB |
FAC.ECONOMIA |
DR. FIDEL LEÓN DARDER (Suplent Cristina Villar)
|
COORDINADORA.TIT (GADE) | FAC.ECONOMIA | DRA. Mª MAR BENAVIDES ESPINOSA |
2º CURS (GADE) | FAC.ECONOMIA | DRA. ALICIA MÁS TUR |
3º CURS (GTUR) | FAC.ECONOMIA | DRA. SONIA DASÍ RODRÍGUEZ |
COMISSIONS |
|
|
BIBLIOGRÀFICA | FAC.ECONOMIA | DR. VÍCTOR OLTRA COMORERA (Suplent José Luis Ferreras ) |
COMISSIÓ SECUNDARIA FDE (Subcomissió de concurs Empresarial) |
FAC.ECONOMIA | DRA. VANESSA CAMPOS CLIMENT |
CONTRACTACIÓ | FAC.ECONOMIA |
DR. JOSÉ PLÁ BARBER DRA. ANABEL FERNÁNDEZ MESA (Suplent Joaquín Alegre i Sonia Dasí) |
CONVALIDACIONS CAG | FAC.ECONOMIA | DR. FRANCISCO PUIG BLANCO |
CONVALIDACIONS PARCIALS | FAC.ECONOMIA | DRA. Mº.ÁNGELES ESCRIBÁ MORENO (Suplent Sonia Cruz) |
ECONÓMICA | FAC.ECONOMIA | DRA. Mª ÁNGELES ESCRIBÁ MORENO (Suplent Joaquín Camps) |
ESPAIS | FAC.ECONOMIA | DR. VICENTE SAFÓN CANO (Suplent J.Francisco Martínez) |
EXTENSIÓ ACADÈMICA | FAC.ECONOMIA | DRA. ALICIA MÁS TUR (Suplent Begoña Lloria) |
HOMOLOGACIÓ | FAC.ECONOMIA | DR. JUAN FRANCISCO MARTÍNEZ PÉREZ (Suplent Salvador Roig) |
HONORIS CAUSA | FAC.ECONOMIA | DRA. Mª DOLORES MORENO LUZÓN (Suplent José Plá) |
IGUALTAT | FAC.ECONOMIA | DRA. CONSOLACIÓN ADAME SÁNCHEZ (Suplent Manuel Méndez) |
INTERCANVI / MOBILITAT | FAC.ECONOMIA | DR. FIDEL LEÓN DARDER (Suplent Esmeralda Linares) |
JUNTA ELECTORAL | FAC.ECONOMIA | MºDOLORES GARZÓN BENÍTEZ |
NORMALITZACIÓ | FAC.ECONOMIA | DRA. ÁNGELS DASÍ COSCOLLAR (Suplent Fidel León) |
REVISIÓ QUALIFICACIONS
|
FAC.ECONOMIA |
DRA. SONIA DASÍ RODRÍGUEZ (Suplent Esther Sánchez) |
COMISSIONS DE PRACTIQUES |
|
|
PRACTIQUES |
FAC.ECONOMIA |
DRA.CONSOLACIÓN ADAME SÁNCHEZ (Suplent Óscar Llopis) |
COORD.TIT GADE |
FAC.ECONOMIA |
DRA. Mª MAR BENAVIDES ESPINOSA |
Subcomissió ADE |
FAC.ECONOMIA |
DRA. ANA REDONDO CANO |
Subcomissió ECO |
FAC.ECONOMIA |
DRA. ANA REDONDO CANO |
Subcomissió TURISME |
FAC.ECONOMIA |
DRA. MANUELA PARDO DEL VAL |
Subcomissió GIB |
FAC.ECONOMIA |
|
Subcomissió GEDE |
FAC.ECONOMIA |
|
Subcomissió ADE-DRET |
FAC.ECONOMIA |
DRA. MARÍA. IBORRA JUAN |
ALTRES COMISSIONS |
|
|
IMPUGNACIÓ QUALIFICACIONS POSTGRAU |
FAC.ECONOMIA |
DR.ISIDRE MARCH CHORDÁ
|
PROVES D’ACCÉS MAJORS 40 i 45 ANYS |
FAC.ECONOMIA |
No ens consta representació |
PREMIS EXTRAORDINARIS |
FAC.ECONOMIA |
DRA: MANOLI PARDO DEL VAL |
COMITÉ QUALITAT |
|
|
COORD.TIT |
FAC.ECONOMIA |
DRA. Mª MAR BENAVIDES ESPINOSA |
Pte. CCA Creació i Gestió Empreses Innov. (EBT) |
FAC.ECONOMIA |
DR. ISIDRE MARCH CHORDÁ |
Pte. CCA Gestió Qualitat |
FAC.ECONOMIA |
DRA. Y Mª áNGELES ESCRIBÁ MORENO Y DRA.Mº BEGOÑA LLORIA ARAMBURO |
INCORPORACIÓ UNIVERSITAT
|
|
DR. JUAN FRANCISCO MARTÍNEZ PÉREZ
|
FAC. CIÈNCIES SOCIALS |
|
|
Representants en CATs |
FAC. CIÈNCIES SOCIALS |
TITULAR |
Coord. de Titulació (Junta de Centre Socials 1-2010) |
FAC. CIÈNCIES SOCIALS |
DRA. ANA REDONDO CANO
|
Coord. de 4º curs | FAC. CIÈNCIES SOCIALS | DR. FRANCISCO BALBASTRE BENAVENT |
GRAU RR. LL i RR HH. |
FAC. CIÈNCIES SOCIALS |
DRA. Mª ÁNGELES ESCRIBÁ MORENO |
CONTRACTACIÓ | FAC. CIÈNCIES SOCIALS | D.SANTIAGO CANTARERO SANZ (Suplente MºLuz Sánchez |
COMISSIONS |
|
|
ACTIVITAT Y DIFUSIÓ CULTURAL | DRA. ANA REDONDO CANO | |
ESTUDIS |
FAC. CIÈNCIES SOCIALS |
DR. RAFAEL FERNÁNDEZ GUERRERO |
ECONÓMICA |
FAC. CIÈNCIES SOCIALS |
DRA. Mª. CARMEN SAORÍN IBORRA |
PRACTIQUES DE CENTRE |
FAC. CIÈNCIES SOCIALS |
DRA. CONSOLACIÓN ADAME SÁNCHEZ |
NORMALITZACIÓN LINGÜÍSTICA |
FAC. CIÈNCIES SOCIALS |
No ens consta representació |
CONTRACTACIÓ |
FAC. CIÈNCIES SOCIALS |
No procedeix |
Representants en CATs |
|
TITULAR |
CAT CC. POLÍTIQUES I DE L’ADMINISTRACIÓ |
Fac. DRET |
DR. JOSÉ PLÁ BARBER |
CAT COMUNICACIÓ AUDIOVISUAL |
Fac. FILOLOGIA, TRADUCCIÓ I COMUNICACIÓ |
DRA. ALICIA MÁS TUR |
CAT INDUSTRIALS |
E.T.S ENGINYERIA |
DRA.ANGELA COBOS CABALLERO |
CAT GRAU EN INFORMACIÓ I DOCUMENTACIÓ |
Fac. GEOGRAFIA |
No ens consta representació |
CAT CC. AMBIENTALS |
Fac. CIÈNCIES BIOLÒGIQUES |
DR. MANUEL MÉNDEZ MARTÍNEZ |
CAT E. ELECTRÓNICA INDUSTRIAL |
E.T.S. ENGINYERIA |
DRA. ÁNGELA COBOS CABALLERO |
CAT E. MULTIMÈDIA |
E.T.S. ENGINYERIA |
DRA. ÁNGELA COBOS CABALLERO |
CAT E.QUÍMICA |
E.T.S. ENGINYERIA |
DRA. ÁNGELA COBOS CABALLERO |
CAT E.TELEMÁTICA |
E.T.S. ENGINYERIA |
DRA. ANTONIA MOHEDANO SUANES |
CAT DE C. I TECNOLOGIA DELS ALIMENTS |
Fac. FARMÀCIA |
DR. MANUEL MÉNDEZ MARTÍNEZ |
CAT DE FARMÀCIA |
Fac. FARMÀCIA |
DR. EMILIO CAMARENA GIL |
CAT D'INDUSTRIALS | ||
CAT DE NUTRICIÓ HUMANA I DIETÈTICA |
Fac. FARMÀCIA |
DR. MANUEL MÉNDEZ MARTÍNEZ |
CAT DE CIÈNCIES GASTRÒMIQUES |
Fac. FARMÀCIA |
DRA. CLARA MARTÍNEZ FUENTES |
COMISIÓ INVESTIGACIÓ |
UNIVERSITAT |
DR. JOSÉ PLÁ BARBER |
COMISSIONS DE LA UNIVERSITAT DE VALÈNCIA | ||
ÀREA ECONOMIA EMPRESA | EDEM |
DR. JOAQUÍN ALEGRE VIDAL DRA VANESSA CAMPOS CLIMENT DRA. ELVIRA CERVER ROMERO DRA. CONSUELO DOLZ DOLZ |
COMISSION DE POSTGRAU | UNIVERSITAT | DR. JUAN FRANCISCO MARTÍNEZ PÉREZ |
MÁSTERES | FAC.ECONOMIA | MÁSTERES |