Nom Càrrec Telèfon Adreça electrònica
Jorge Hermosilla Pla Vicerector de Participació i Projecció Territorial   vicerec.participacio.projeccio@uv.es
José Cantó Domenech Director 96 291 75 32 jocando@uv.es
Jordi Belda Sanchis Secretari 96 291 74 44 jordi.belda@uv.es
Pepa Marco Copoví Cap d'Unitat de Gestió 96 291 75 33 jmarco@uv.es
Salvador Martí Vañó Administratiu 96 291 75 35 salvador.marti@uv.es
Hilario Traver Pitarch Administratiu 96 291 74 49 hilario.traver@uv.es
José Sampedro Vidal Coordinador de Serveis 96 291 75 30 jose.sampedro@uv.es

 

Facultat de Ciències de l'Activitat Física i de l'Esport

Nom Càrrec Telèfon E-mail
Vicente Añó Sanz Degà 96 386 43 40 Vicent.Anyo@uv.es
  Vicedegà/Vicedegana    
  Responsable de títol de Grau al Campus d'Ontinyent    

 

Facultat d'Economia

Nom Càrrec Telèfon E-mail
Pastor Monsálvez, José Manuel Degà 96 382 85 31  
Castro Mafé, Salvador Vicedegà d'Organització Acadèmica 96 382 85 28 salvador.castro@uv.es
Sanchis Llopis, Maria Teresa Responsable de títol de Grau al Campus d'Ontinyent 96 382 87 94 M.Teresa.Sanchis@uv.es

 

Facultat d'Infermeria i Podologia

Nom Càrrec Telèfon E-mail
Julio Fernández Garrido Degà 96 386 41 81 Julio.Fernandez@uv.es
  Vicedegà/Vicedegana    
  Responsable de títol de Grau al Campus d'Ontinyent    

 

Facultat de Magisteri

Nom Càrrec Telèfon E-mail
Manuel Monfort Pañego Degà 96 386 44 81 Manuel.Monfort@uv.es
  Vicedegà/Vicedegana    
  Responsable de títol de Grau al Campus d'Ontinyent    

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies