Logo de la Universitat de València Logo Campus d'Ontinyent Logo del portal

Organigrama

Telèfon Adreça electrònica
Jorge Hermosilla Pla Vicerector de Participació i Projecció Territorial   vicerec.participacio.projeccio@uv.es
José Cantó Domenech Director 96 291 75 32 Jose.Canto@uv.es
Jordi Belda Sanchis Secretari 96 291 74 44 Jordi.Belda@uv.es
Pepa Marco Copoví Cap d'Unitat de Gestió 96 291 75 33 Josefa.Marco@uv.es
Salvador Martí Vañó Administratiu 96 291 75 35 Salvador.Marti@uv.es
Manuel Seco de Herrera Cigales Administratiu 96 291 75 36 Manuel.Seco@uv.es
José Sampedro Vidal Coordinador de Serveis 96 291 75 30

Jose.Sampedro@uv.es

M.José Chafer Asensio  Bibliotecaria
Secretari
96 291 75 31 M.Jose.Chafer@uv.es

 

Equip deganal

Nom Càrrec - Telèfon/E-mail
Calabuig Moreno, Ferran Degà   963864340
ferran.calabuig@uv.es
Pérez Soriano, Pedro Vicedegà Ordenació Acadèmica 963864337
Pedro.Perez-Soriano@uv.es
Crespo Hervàs, Josep Joan Vicedegà Ordenació Econòmica i Instal·lacions 963864336
josep.crespo@uv.es
Gonzalez Serrano, Maria Huertas Secretària   963864360
M.Huertas.Gonzalez@uv.es

Equip deganal

Horaris Vicedegans: Consulta'ls

  Càrrec Contacte

 

Muñoz Murgui, Francisco
Degà

 

96.382.85.31

Álvarez Jareño, José Antonio
Vicedegà de Qualitat, Acreditacions i Planificació
96.382.85.28

 

Castro Mafé, Salvador
Vicedegà d'Ordenació Acadèmica

 

96.382.85.28

 

Cerver Romero, Elvira
Vicedegana d'Ocupabilitat i Pràctiques Externes

 

96.382.85.28

 

Cillero Salomón, Pedro
Vicedegà d'Economia i Infraestructures

 

96.382.85.28

 

Crespo Soler, Cristina
Vicedegana de Participació, Voluntariat i Igualtat

 

96.382.85.28

 

Forés Conchell, Dolores
Vicedegana d'Estudis de Grau

 

96.382.85.28

Garzón Benítez, Lola
Vicedegana d'Emprenedoria i Relacions amb l’Empresa
96.382.85.28

 

Hernández Fernández, Asunción
Vicedegana de Relacions Internacionals

 

96.382.85.41

 

Montagud Mascarell, Mª Dolores
Vicedegana de Postgrau, Investigació i Innovació  

 

96.382.85.28

 

García Martínez, José Ramón
Secretari

 

96.382.85.28

 

Ausina García, Santiago Juan
Vicedegà d´Estudiants

 

 

96.162.59.51
santiago.ausina@ext.uv.es

 

Equip Deganal

Contacte: fipdeganat@uv.es (9638) 64181

Nom Càrrec

 

Contacte
Merelles Tormo, Antoni Degà   (9638) 64181
merelles@uv.es
Ballestar Tarín, María Luisa Vicedegana d'Estudis   (9638) 64181 / (9638) 64462
ballesta@uv.es
Corchón Arreche, Silvia Vicedegana d'Investigació i Relacions Internacionals   (9638) 64181 / (9639) 83153
silcora@uv.es
Estarlich Estarlich, María Luisa Secretaria   (9638) 64181 / Ext. 25691
m.luisa.estarlich@uv.es
Alcahuz Griñan, Montserrat Vicedegana (Podologia)  

(9638) 64181 /  Ext. 25666
algrima@uv.es

 

 

Equip deganal

  Nom Càrrec Correu electrònic Telèfon

 

Botella Nicolas, Ana Maria Degana Ana.Maria.Botella@uv.es

963864481

ext. 64481

 

Fernández Maximiano, Rafael Secretari maximian@uv.es

963864481

 

Isusi Fagoaga, Rosa Vicedegana d'Estudis, Professorat i Qualitat rosa.isusi@uv.es

963864481

ext. 64481

Hurtado Soler, Amparo Vicedegana d'Innovació, Cultura, Igualtat i Sostenibilitat amparo.hurtado@uv.es

963864481

ext. 64481

Alcantud Díaz, María Vicedegana d'Internacionalització i Cooperació al Desenvolupament maria.alcantud@uv.es

963864481

ext. 64481

Talavera Ortega, Marta Vicedegana de Pràctiques i Participació marta.talavera@uv.es

963864481

ext. 64481

Solbes Matarredona, Jordi Vicedegà d'Investigació i Estudis de Postgrau jordi.solbes@uv.es

963864481

ext. 64481