Logo UVGrau en Educació SocialFacultat de Filosofia i Ciències de l'Educació Logo del portal

  • facultat

La funció de la CAT d'Educació Social és elaborar la proposta del pla docent anual de la titulació a partir dels documents emesos per cada departament i trametre-la a la Junta de Centre perquè l'aprove.

COMPOSICIÓ COMISSIÓ ACADÈMICA DE TÍTOL. GRAU EDUCACIÓ SOCIAL
Presidenta Rosa Mª Bo Bonet (Degana) Rosa.M.Bo@uv.es
Coordinadora Titulació Sandra García Defez Sandra.Defez@uv.es
Secretària i Coordinadora 2n. curs Roser Grau Vidal Roser.Grau@uv.es
Coordinadora 4t. curs Natividad Orellana Alonso Natividad.Orellana@uv.es
Coordinadora 1r. curs Titulació Inmaculada López Francés Inmaculada.Lopez-Frances@uv.es
Rpt. Dpt. Didàctica i Org. Escolar Almudena Navas Saurin Almudena.Navas@uv.es
Rpt. Dpt. Didàctica i Org. Escolar Vicent Horcas López Vicent.Horcas@uv.es
Rpt. Dpt. Educació Comparada i Hª de l'Educació Joan Mª Senent Sánchez Joan.M.Senent@uv.es
Rpt. Dpt. Educació Comparada i Hª de l'Educació José Ignacio Cruz Orozco Jose.I.Cruz@uv.es
Rpt. Dpt. Filosofia Vicente Claramonte Sanz Vicente.Claramonte@uv.es
Rpt. Dpt. M.I.D.E. Mª Jesús Perales Montolío Maria.J.Perales@uv.es
Rpt. Dpt. M,I.D.E. Jesús M. Suárez Rodríguez Jesus.M.Rodriguez@uv.es
Rpt. Dpt. Psicologia Evolutiva i de l'Educació Juan José Zacarés González

Juan.J.Zacares@uv.es

Rpt. Dpt. Psicologia Social Mª Consuelo Bernal Santacreu M.Consuelo.Bernal@uv.es
Rpt. Dpt. Sociologia i Antropologia Social Ignacio E. Martínez Morales Ignacio.Martinez@uv.es
Rpt. Dpt. Teoria de l'Educació i Coordinadora 3r. curs Mª Carmen Bellver Moreno M.Carmen.Bellver@uv.es
Rpt. Dpt. Teoria de l'Educació Irene Verde Peleato Irene.Verde@uv.es
Rpt. Dpt. Teoria de l'Educació

Pilar Martínez Agut

M.Pilar.Martinez@uv.es

Rpt. Dpt. Treball Social i Serveis Socials Francisco José Ródenas Rigla Francisco.Rodenas@uv.es
Rpt. Personal d'Administració i Serveis Cristina Sixto Zapata Cristina.Sixto@uv.es
Rpt. Personal d'Administració i Serveis Pepa Martínez Orero Pepa.Martinez@uv.es
Rpt. de l'Estudiantat Helenka Osarenren Moreno heomo@alumni.uv.es
Rpt. de l'Estudiantat Borja Rodríguez Valero borova@alumni.uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies