Facultat de PsicologiaGrau en LogopèdiaUniversitat de València Logo del portal

  • Estudiants del Grau

Funcions

La Comissió de Cultura i Relacions Externes és l´encarregada de preparar i informar les activitats culturals i les relacions externes del Centre.
 

Composició

Nom Categoria Departament/Àrea Contacte
Sancerni Beitia, Mª. Dolores Presidenta Degana 96.386.44.68
sancerni@uv.es
Rodrigo Giménez, María Suplent Secretària 96.386.44.79
sandra.simo@uv.es
Cortés Tomás, Mª. Teresa Titular PDI Junta 96.386.48.23
M.T.Cortes@uv.es
Monleón Verdú, Santiago Titular PDI Junta 96.386.46.34
Santiago.Monleon@uv.es
Ávila Clemente, Vicenta Suplent PDI Junta 96.398.34.37
vicenta.avila@uv.es
Viguer Seguí, Paz Suplent PDI Junta 96.398.34.93
paz.viguer@uv.es
Perpiñá Tordera, Conxa Titular Personalitat 96.398.34.94
Concepcion.Perpina@uv.es
García Soriano, Gemma Suplent Personalitat 96.398.33.89
gemma.garcia@uv.es
Pérez Blasco, Josefa Titular Psicologia Evolutiva 96.386.47.08
Josefa.Perez@uv.es
Lucas Molina, Beatriz Suplent Psicologia Evolutiva 96.398.39.28
beatriz.lucas@uv.es
Rodrigo Giménez, Mª. Florencia Titular Metodologia 96.386.45.07
maria.f.rodrigo@uv.es
Hernández Báez, Ana Suplent Metodologia 96.386.45.84
ana.hernandez@uv.es
Ramos López, José Titular Psicologia Social 96.3.98.36.10
jose.ramos@uv.es
Escartí Carbonell, Amparo Suplent Psicologia Social 96.386.43.03
amparo.escarti@uv.es
Suay i Lerma, Ferran Titular Psicobiologia 96.386.46.51
Ferran.Suay@uv.es
Gadea Doménech, Mª. Engracia Suplent Psicobiologia 96.386.46.16
Marien.Gadea@uv.es
Giménez Costa, José Antonio Titular Psicologia Bàsica 96.386.45.67
Jose.A.Gimenez@uv.es
Bañuls Egeda, Rosa Suplent Psicologia Bàsica 96.398.34.82
Rosa.Banuls@uv.es
Rausell Gómez, Juan M. Titular PAS Junta 96.398.32.43
rausellj@uv.es
Belmonte González, Isabel Suplent PAS Junta 96.386.46.62
belmonte@uv.es
Martínez Pérez, Carlos Titular PAS Centre 96.398.37.71
carlos.mp@uv.es
Arias Giner, Ana Suplent PAS Centre 96.386.44.72
ana.arias@uv.es
Caballero Casañ, Lucía Estudiant Junta de Centre
 
Ballesteros Esteller, Alba Estudiant Junta de Centre
 
Llorens miguel, Enrique Estudiant ADR
 
Tárrega Vacas, Josefina Estudiant ADR
 
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies