Logo de la Universdad de Valencia Logo Facultad de Magisterio Logo del portal

Nom

Categoria

Departament

Contacte

Monfort Pañego, Manuel

P.D.I.

Didàctica de l'Expressió Musical Plàstica i Corporal

manuel.monfort@uv.es 

Miralles Martí, Vicent

P.D.I.

Didàctica de la Llengua i la Literatura

Vicent.Miralles@uv.es

Barberá Marco, Óscar

P.D.I.

Didàctica de les Ciències Experimentals i Sociales

Oscar.barbera@uv.es 

Bataller Catalá, Alexandre

P.D.I.

Didàctica de la Llengua i la Literatura

Alexandre.Bataller@uv.es

Botella Nicolas, Ana María

P.D.I.

Didàctica de l'Expressió Musical Plàstica i Corporal

Ana.Maria.Botella@uv.es

Devis Arbona, Anna

P.D.I.

Didàctica de la Llengua i la Literatura

Anna.Devis@uv.es

Fosati Parreño, Amparo

P.D.I.

Didàctica de l'Expressió Musical Plàstica i Corporal

Amparo.Fosati@uv.es

García Folgado, Mª José

P.D.I.

Didàctica de la Llengua i la Literatura

Maria.Jose.Garcia-Folgado@uv.es

García Raffi, Josep Vicent

P.D.I.

Didàctica de la Llengua i al Literatura

Josep.Garcia-Raffi@uv.es

Giner Sánchez, Rosa

P.D.I.

Didàctica de la Llengua i la Literatura

Rosa.Giner@uv.es

Gómez Alfonso, Bernardo

P.D.I.

Didàctica de la Matemàtica

Bernardo.Gomez@uv.es

Insa Agustina, José Ramón

P.D.I.

Didàctica de la Llengua i la Literatura

José.Insa@uv.es 

Morant Navasquillo, Remigi

P.D.I

Didàctica de l'Expressió Musical Plàstica i Corporal

Remigi.Morant@uv.es

Morón Olivares, Eva

P.D.I.

Didàctica de la Llengua i la Literatura

Eva.Moron@uv.es

Peiro Velert, Carme

P.D.I 

Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal

Carmen.Peiro@uv.es

Rodríguez Gonzalo, Carmen

P.D.I.

Didàctica de la Llengua i la Literatura

Carmen.Rdez-gonzalo@uv.es

Salinas Fernández, Bernardino

P.D.I

Didàctica i Organització Escolar

Bernardino.Salinas@uv.es

Sanjosé López, Vicente

P.D.I

Didàctica de les Ciències Experimentals i Socials

Vicente.Sanjose@uv.es

Solbes Matarredona, Jordi

P.D.I.

Didàctida de les Ciències Experimentals i Socials

Jordi.Solbes@uv.es

Souto González, Xosé Manuel

P.D.I.

Didàctida de les Ciències Experimentals i Socials

Xose.Manuel.Souto@uv.es

Hurtado Soler, Desamparados

P.D.I.

Didàctida de les Ciències Experimentals i Socials

Amparo.Hurtado@uv.es

Oltra Albiach, Miquel Angel

P.D.I.

Didàctica de la Llengua i la Literatura

Miquel.Oltra@uv.es

Arbona Picot, Eva

P.I.F.

Didàctica de la Matemàtica

Eva.Arbona@uv.es

Aparisi i Romero, Joan Antoni

P.D.I

Didàctica i Organització Escolar

Joan.Aparisi@uv.es 

Gómez Artiga, Amparo

P.D.I.

Psicologia Evolutiva i de la Educació

Amparo.Gomez@uv.es

Castro Rodríguez, Francisco

P.A.S.

Deganat

Francisco.F.Castro@uv.es

Gallega Ortega, Juan Carlos

P.A.S.

Conserjeria

Juan.C.Gallega@uv.es

Segovia Badía, Sonia

P.A.S.

Secretaria

Sonia.Segovia@uv.es

Valles Martínez, Antonio

P.A.S.

Secretaria

Antonio.Valles@uv.es

Alabau Marquez, Miguel Angel

P.A.S.

Administrador

Miguel.A.Alabau@uv.es

Albero Sempere, Mª Teresa

Estudiant

 

malsem@alumni.uv.es

Bataller Tornero, María

Estudiant

 

batorma@alumni.uv.es

Ferreira Martínez, Mª Xilonen

Estudiant

  maxife@alumni.uv.es

Izquierdo Martín, Álvaro

Estudiant

  zmaral@alumni.uv.es

Jiménez Castillo, Ismael

Estudiant

  isjicas@alumni.uv.es

Jiménez Hortelano, David

Estudiant

 

dajihor@alumni.uv.es

Lance Porfilio, Carmen

Estudiant

  lanpor@alumni.uv.es

Marcos Sánchez, Mª del Mar

Estudiant

  del7@alumni.uv.es

Rosell Alandete, Felicidad

Estudiant

 

feroa2@alumni.uv.es

Vila Soriano, Rocío

Estudiant

 

visoro@alumni.uv.es