Universitat de ValènciaDoble grau en Farmàcia i Nutrició Humana i DietèticaFacultat de Farmàcia Logo del portal

Cacho Lucas, Vicente   Administrador 9635 44282 Vicente.Cacho@uv.es
Gallardo De Asit, Mª Dolores   Secretària Deganat 9635 44864 M.Dolores.Gallardo@uv.es
Carro Mañez, Inmaculada Administrativa Deganat 9635 44865 Inmaculada.Carro@uv.es
Duart Pastor, Susana Auxiliar Serveis Secretaria/ Deganat 9635 43971suduart@uv.es

 

Unitat de Gestió econòmica

 

Martinez Navarro, Sonia Tècnica Mitjana de Gestió   9635 43973 somarna@uv.es
Pardo Abril, Mª Carmen Cap d'Unitat   9635 44409 m.carmen.pardo@uv.es

 

Unitat de Gestió d'estudiants

 

Talón Salvador, Diana   Tècnica Mitjana de Gestió

9635 43201 diana.talon@uv.es

Alborch Quiles, Juana

  Cap d'Unitat

9635 44872 Juana.Alborch@uv.es

Navarro Ibañez, Begoña Administrativa Estudiants 9635 44408 Begona.Navarro@uv.es
Pérez Rubio, Mayte Administrativa Estudiants 9635 44871 maite.perez@uv.es
González González, Mª Mar Administrativa Estudiants 9635 43970 maria.m.gonzalez@uv.es
Navarro Bisbal, Carmen Administrativa Estudiants 9635 43969 carmen.navarro@uv.es
Valero Silvestre, Silvia Administrativa Estudiants 9635 43972 silvia.valero@uv.es