Universitat de ValènciaDoble grau en Farmàcia i Nutrició Humana i DietèticaFacultat de Farmàcia Logo del portal

 Assignatures  Nom  Contacte

Coordinadora

Lorente Carchano, M. José

maria.j.lorente@uv.es

Alemany

Esteban Fenollosa, María del Cielo madelces@uv.es

Anglès

Gregori Signes, Carmen

carmen.gregori@uv.es

Biologia

Pascual Calaforra, Lluis

luis.pascual@uv.es

Castellà

Satorre Grau, Francisco Javier

fco.javier.satorre@uv.es

Comentari de Text d’Actualitat

Serra Alegre, Enric

enrique.serra@uv.es

Dibuix Artístic

Gamir Sorio, María Dolores

mdgamir@ono.com

Dibuix Tècnic

Gamir Sorio, María Dolores

mdgamir@ono.com

Filosofia

Claramonte Sanz, Vicente

vicente.claramonte@uv.es

Física

Castillo Giménez, María VIctoria

m.victoria.castillo@uv.es

Francés

Ramos Gay, Ignacio

ignacio.ramos@uv.es

Geografia

Iranzo García, Emilio

Emilio.Iranzo-Garcia@uv.es

Història

Frasquet Miguel, María Ivana mafrasmi@uv.es

Italià

Calvo Rigual, Cesáreo

cesareo.calvo@uv.es

Matemàtiques

Galbis Verdú, Antonio

antonio.galbis@uv.es

Portugués

Álvarez Sellers, Rosa

maria.r.alvarez@uv.es

Química

Borrás Almenar, Juan José

juan.j.borras@uv.es

Tècniques d'Expressió Graficoplàstiques

Gamir Sorio, María Dolores

mdgamir@ono.com

Valencià

Martí Mestre Joaquim

joaquin.marti@uv.es