Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Estudiants

Membres de l'Institut

 Cognoms i nom  E-mail Categoria  Docència
Alfonso Benlliure, Vicente vicente.alfonso@uv.es Professor Titular d'Escola Universitària del Departament de Psicologia Educativa i de l'Educació Facultat de Psicologia
Alonso Sanz, Mª Amparo

m.amparo.alonso@uv.es

Professora Ajudant Doctora del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri
Bellver Moreno, Mª Carmen m.carmen.bellver@uv.es   Professora Contractada Dra. del Departament de Teoria de l'Educació  Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació
De la Calle de la Calle, Romà  roman.calle@uv.es    Professor Honorari
Ferrer Mas, Anacleto anacleto.ferrer@uv.es   Professor Titular del Departament de Filosofia Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació
Galvis Doménech, María José magaldo@alumni.uv.es Becària predoctoral  
Garrido Genovés, Vicente vicente.garrido@uv.es  Professor Titular del Departament de Teoria de l'Educació Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació
Hernández Dobón, Francesc J. francesc.j.hernandez@uv.es Professor Titular del Departament de Sociologia i Antropologia Social Facultat de Ciències Socials
Herreras Maldonado, Enrique enrique.herreras@uv.es Professor Associat del Departament de Filosofia del Dret, Moral i Política Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació
Herzog, Benno benno.herzog@uv.es Professor Ajudant Doctor del Sociologia i Antropologia Social Facultat de Ciències Socials
Horcas Lopez, Vicent vicent.horcas@uv.es Professor Ajudant Doctor del Departament de Didàctica de i Organització Escolar Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació
Huerta Ramón, Ricard ricard.huerta@uv.es Professor Titular del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri
Isusi Fagoaga, Rosa rosa.isusi@uv.es Professora Ajudant Doctora del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri
Jardón Giner, Paula paula.jardon@uv.es Professora Contractada Doctora del Departament de Didàctica i Organització Escolar Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació
Lifante Gil, Yolanda yolanda.lifante@uv.es Professora Associada al Departament d'Enginyeria Química Escola Tècnica Superior d'Enginyeria
Morant Navasquillo, Remigi remigi.morant@uv.es Professor Contractat Doctor del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri
Pérez Alonso-Geta, Petra Mª petra.m.perez@uv.es Catedràtica d'Universitat del Departament de Teoria de l'Educació  Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació
Ramon Camps, Ricard ricard.ramon@uv.es Professor Ajudant Doctor del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri
Sánchez i Peris,Francesc Josep   francesc.sanchez@uv.es Professor Contractat Doctor del Departament de Teoria de l'Educació Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació
Silvestre Vaño, Ricard ricard.silvestre@uv.es Professor Ajudant Doctor del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Facultat de Magisteri
Tejada Giménez, Jesús jesus.tejada@uv.es

Professor Titular del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal

Facultat de Magisteri
Villar Aguilés, Alícia alicia.villar@uv.es Professora Contractada Doctora interina de Sociologia i Antropologia Social Facultat de Ciències Socials

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies