Logo de la Universitat de València Logo Facultat de Ciències de l'Activitat Física i l'Esport Logo del portal

Nom Categoria Unitat Contacte
Estrelles Boix, Juan Carlos Administrador Centre 96 386 43 42--90119
Juan.C.Estrelles@uv.es
Ramos Caplliure, Salvador Cap d'Unitat Gestió Econòmica 96 386 43 41
Salvador.Ramos@uv.es
Casaña Ruiz, Mª José Cap d'Unitat Gestió Acadèmica 96 386 40 26
Maria.J.Casana@uv.es
Galán Marqués, Rosa Isabel Secretària d'Alt Càrrec Degà Deganat 96 386 43 40
Rosa.I.Galan@uv.es
García Pertegaz, Alicia Administrativa Secretaria 96 386 43 66
Alicia.Garcia-Pertegaz@uv.es
Sola Salguero, Jorge Administratiu Secretaria 96 386 43 67
Jorge.Sola@uv.es
Espinós Sánchez, Rocío Administrativa Secretaria

96 386 43 68
Rocio.Espinos@uv.es

Tovar Lopéz, Carlos Oficial de Laboratori Centre 96 398 33 43
carlos.tovar@uv.es

 

Nom Categoria Personal Contacte
Iborra Rosaleny, Mª Consuelo Auxiliar d'Oficis Instal·lacions Esportives 963864362
M.Consuelo.Iborra@uv.es
Escolástico Rozalén, Luis Auxiliar d'Oficis Instal·lacions Esportives 963864362 / 90231
luis.escolastico@uv.es
Fernández Domingo, Rubén Auxiliar d'Oficis Instal·lacions Esportives 963864362 / 94343
Ruben.Fernandez-Domingo@uv.es
Villar Gómez, Alberto Auxiliar d'Oficis Instal·lacions Esportives

963864362
alberto.villar@uv.es

Garci Martí, Consuelo

Auxiliar d'Oficis

Instal.lacions 

Esportives

963864362
consuelo.garci@uv.es

 

Nom Categoria Personal Contacte
Gil Pérez, Antonio José Coordinador de Serveis Consergeria 963983199
Antonio.Gil@uv.es
Cortes Escrivá, M. Nuria Aux. de Serveis Consergeria 963864362
M.Nuria.Cortes@uv.es
Sanchis Ronti, Mª Teresa Aux. de Serveis Consergeria 963864362
mteresa.sanchis@uv.es
Montes Pascual, Laura Aux. de Serveis Secretaria 963864343
Laura.Montes@uv.es