Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Alumnes a classe
Nom Categoria Unitat Contacte
Estrelles Boix, Juan Carlos Administrador Centre 96 386 43 42--90119
Juan.C.Estrelles@uv.es
Ramos Caplliure, Salvador Cap d'Unitat Gestió Econòmica 96 386 43 41
Salvador.Ramos@uv.es
Casaña Ruiz, Mª José Cap d'Unitat Gestió Acadèmica 96 386 40 26
Maria.J.casana@uv.es
Morata Lázaro, Mª Carmen Secretària d'Alt Càrrec Degà Deganat 96 386 43 40
M.Carmen.Morata@uv.es
Galán Marqués, Rosa Isabel Administrativa Secretaria 96 386 43 68
Rosa.I.Galan@uv.es
Sánchez Plata, Mª Francisca Administrativa Secretaria 96 386 43 67
Mfrancisca.Sanchez@uv.es
Villaseñor Sevilla, Angeles Administrativa Secretaria 96 386 43 66
villase@uv.es
Ponce Alonso, Jorge Técnic de Laboratori Centre 96 398 33 43
jorge.ponce@uv.es

 

Nom Categoria Personal Contacte
Iborra Rosaleny, Mª Consuelo Auxiliar d'Oficis Instal·lacions Esportives 963864362 / 51018
M.Consuelo.Iborra@uv.es
Rodríguez Rodríguez, Lidia Auxiliar d'Oficis Instal·lacions Esportives 963864362 / 51018
Lidia.Rodriguez@uv.es
Esparza Estruch, Carlos Auxiliar d'Oficis Instal·lacions Esportives 963864362 / 51018
Carlos.Esparza-Estruch@uv.es
Martínez Muñecas, Carlos Auxiliar d'Oficis Instal·lacions Esportives 963864362 / 51018
Carlos.Martinez-Munecas@uv.es

 

Nom Categoria Personal Contacte
Gil Pérez, Antonio José Coordinador de Serveis Consergeria 963983199
Antonio.Gil@uv.es
Doñate Pérez, Maria Angeles Aux. de Serveis Consergeria 963864362
Maria.A.Donate@uv.es
Cortes Escrivá, M. Nuria Aux. de Serveis Consergeria 963864362
M.Nuria.Cortes@uv.es
Sola Salguero, Jorge Aux. de Serveis Secretaria 963864343
jorge.sola@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies