UVCulturaUV Logo del portal

Organització del Vicerectorat

Vicerectorat de Cultura i Esport

Organigrama Nom Telèfon Adreça electrònica
Vicerectora de Cultura i Esport Ester Alba Pagán  96 38 64105

vicerec.cultura@uv.es

Secretària de la Vicerectora Cristina Rovira Magraner 96 38 64105 vicerec.cultura@uv.es
       
Direcció Patrimoni Adrià Besó Ros 96 39 83464 adria.beso@uv.es

 

 Servei de Cultura Universitària

Organigrama Nom Telèfon Adreça electrònica
Directora del Servei Adela Cortijo Talavera 96 39 83338 Adela.Cortijo@uv.es
       
Cap de Servei Rosa Llorca Corresa 96 38 64922 rosa.llorca@uv.es  
       
Administració      
Cap de Secció Amparo Soriano Domínguez 96 39 83465 sorianoa@uv.es
Cap d'Unitat Susana Bas Palmero 96 38 64502 bas@uv.es
Administrativa Olga Ibáñez Hervás 96 16 25610 oliher@uv.es
Administrativa Cristina Serra Serra 96 39 83125 cserra@uv.es
Coordinador de Serveis Josep Vicó Crespo 96 16 25527 vico@uv.es
Conserge Vicente Zaragozá Cardells 96 38 64377 vicente.zaragoza@uv.es
       
Comunicació      
Periodista Magdalena Ruiz Brox 96 35 31091 ruizb@uv.es
       
Exposicions      
Cap de Secció Norberto Piqueras Sánchez 96 38 64129 npiquera@uv.es
Tècnica Mitjana de Gestió Marga Ros Martínez 96 38 64497 mros@uv.es
Administrativa Mª  Raquel Moret Alfonso 96 39 83117 moret@uv.es
       
Gestió i Programació      
Directora de Gestió Cultural Ana Bonmatí Alcántara 96 39 83133 bonmati@uv.es
Tècnica Mitjana de Gestió Ana Mª Chillarón Huélamo 96 38 64923 chillaro@uv.es
Coordinador de Formació Antonio Esteve Blay 9638 64107 estevea@uv.es
Cap d'Unitat  Rosa Mª Martínez García  96 38 64871 rosamar@uv.es
Administratiu Juan Jordán Alba 96 39 83125 jjordan@uv.es
       
Extensió Universitària      
Administrativa Carmen Zaragozá Torres 963 983 800 itinerarislanaugran@uv.es / naugranenobert@uv.es
Administrativa Herminia Brun Sorni 963 983 800 itinerarislanaugran@uv.es / naugranenobert@uv.es
Unitat Programa Universitari per a Majors La Nau Gran
Itineraris      
Tècnica Mitjana de gestió Laura Mateu López 963 983 800 itinerarislanaugran@uv.es
Nau Gran en Obert      
Gestora cultural Maite Almela Artíguez 963 983 800 naugranenobert@uv.es
Unitat d'Extensió Universitària
Gestor Cultural Salvador Bahilo Ros 963 983 109 cursosextensio@uv.es
Tècnic Mitjà de gestió José Luís Vila Asensi 963 983 109 cursosextensio@uv.es
       
Producció      
Tècnica Mitjana de Producció Aranzazu Torrecillas Martínez 96 38 64904 aranzazu.torrecillas@uv.es
       
Informàtica      
Analista Programador Javier Gómez Catalán 648 961 451 javier.gomez-catalan@uv.es
       

 

 

Aules i Programes de la UV

Organigrama Nom Telèfon Adreça electrònica
Aula d´Arts Escèniques Laura Monrós Gaspar   auladeteatre@uv.es
Aula de Cinema Aurea Ortiz Villeta   aurea.ortiz@uv.es
Aula de Còmic Álvaro Pons Moreno 96 35 43803 auladecomic@uv.es
Aula d'Història i Memòria Democràtica

Francisco Javier Navarro Navarro

  ahmd@uv.es
Aula de Literatura Cristina García Pascual   literatura@uv.es
Aula de Música Vicente Galbis López   aulademusica@uv.es
Gastronomia Rosa Marín Sáez   rosa.marin@uv.es
Observatori Cultural Raúl Abeledo Sanchis   raul.abeledo@uv.es