UVCulturaUV Logo del portal

Organització del Vicerectorat

Vicerectorat de Cultura i Societat

Organigrama Nom Telèfon Adreça electrònica
Vicerectora de Cultura i Societat Ester Alba Pagán  96 38 64105

vicerec.cultura@uv.es

Secretària de la Vicerectora Cristina Rovira Magraner 96 38 64105 vicerec.cultura@uv.es
       
Direcció Patrimoni Adrià Besó Ros 96 39 83464 adria.beso@uv.es

 

 Servei de Cultura Universitària

Organigrama Nom Telèfon Adreça electrònica
Directora del Servei Adela Cortijo Talavera 96 39 83338 Adela.Cortijo@uv.es
       
Cap de Servei Rosa Llorca Corresa 96 38 64922 rosa.llorca@uv.es  
       
Administració      
Cap de Secció Ana Mª Chillarón Huélamo 96 39 83465 chillaro@uv.es
Cap d'Unitat Susana Bas Palmero 96 38 64502 bas@uv.es
Administrativa Cristina Serra Serra 96 39 83125 cserra@uv.es
Administrativa María Ureste García 96 16 25741 maria.l.ureste@uv.es
Coordinador de Serveis   96 16 25527  
Conserge   96 38 64377  
       
Comunicació      
Periodista Magdalena Ruiz Brox 96 35 31091 ruizb@uv.es
       
Exposicions      
Cap de Secció Norberto Piqueras Sánchez 96 38 64129 npiquera@uv.es
Tècnica Mitjana de Gestió Olga Ibáñez Hervás 96 16 25610 oliher@uv.es
Administrativa Mª  Raquel Moret Alfonso 96 39 83117 moret@uv.es
       
Gestió i Programació      
Directora de Gestió Cultural Ana Bonmatí Alcántara 96 39 83133 bonmati@uv.es
Tècnica Mitjana de Gestió Alicia García Lluch 96 38 64923 alicia.garcia@uv.es
Cap d'Unitat  Rosa Mª Martínez García  96 38 64871 rosamar@uv.es
Administratiu Juan Jordán Alba 96 39 83125 jjordan@uv.es
       
Extensió Universitària      
Administrativa Carmen Zaragozá Torres 96 39 52258 carmen.zaragoza@uv.es
Administrativa Amanda Belmar Valls 96 39 83109 amanda.belmar@uv.es
Administrativa Sara Fayos Butrón 608 136 294 sara.fayos@uv.es
La Nau Gran
Tècnica Mitjana de gestió Herminia Brun Sorni 96 39 52099 herminia.brun@uv.es
Gestora cultural Maite Almela Artíguez 96 39 83800 maria.t.almela@uv.es
Unitat d'Extensió Universitària
Gestor Cultural Salvador Bahilo Ros 96 39 64176 salvador.bahilo@uv.es
Tècnic Mitjà de gestió José Luís Vila Asensi 96 39 83967 jose.l.vila@uv.es
       
Territori i Societat      
Antonio Briz Marrades Tècnic d'investigació (PAS) 9633 95007 antonio.briz@uv.es
Eva Teixidor Aranegui Tècnica d'investigació (PAS) 9633 95026 eva.teixidor@uv.es
Beatriz Ginés Fuster Tècnica d'investigació (PAS) 9616 25913 beatriz.gines@uv.es
Carolina Verdeguer Dobón Tècnica d'investigació (PAS) 9616 25531 carolina.verdeguer@uv.es
       
Producció      
Tècnic Mitjà de Producció Josep Vicó Crespo 96 38 64904 vico@uv.es
       
Informàtica      
Analista Programador Javier Gómez Catalán 648 961 451 (90180) javier.gomez-catalan@uv.es
       

 

 

Aules i Programes de la UV

Organigrama Nom Telèfon Adreça electrònica
Aula d´Arts Escèniques Laura Monrós Gaspar   auladeteatre@uv.es
Aula de Cinema     auladecinema@uv.es
Aula de Còmic Álvaro Pons Moreno 96 35 43803 auladecomic@uv.es
Aula d'Història i Memòria Democràtica

Francisco Javier Navarro Navarro

  ahmd@uv.es
Aula de Narratives Cristina García Pascual   literatura@uv.es
Aula de Música Guillem Escorihuela Carbonell   aulademusica@uv.es
Gastronomia Rosa Marín Sáez   rosa.marin@uv.es
Observatori Cultural Raúl Abeledo Sanchis   raul.abeledo@uv.es
Aula de Poesia Xelo Candel Vila   m.consuelo.candel@uv.es