Personal Tècnic i d'Administració del Departament

Nom Categoria Contacte Fitxa personal
CASTELLÓ GARCÍA, JAVIER Tècnic informàtic
Javier.Castello@uv.es
document
FERRER ÁLVAREZ, ELENA Suport Administratiu. Escala Aux. Bàsica 96 382 83 69
Elena.Ferrer-Alvarez@uv.es
 
MUÑOZ GARZÓN, MANUEL Técnic mitjà de gestió 96 382 83 67
Manuel.Munoz@uv.es
document
PONCE GARCÍA, JOSÉ JULIAN Administratiu 96 382 83 69
Jose.J.Ponce@uv.es
document
RICO CARRASCOSA, MARÍA JOSÉ Administrativa 96 382 83 69
Maria.J.Rico@uv.es
document
VIEJO IGLESIAS, JOSE LUIS Administratiu 96 382 83 69
Jose.L.Viejo@uv.es
document

 


Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies