Nom Posició Telèfon Email

Mª Amparo Gilabert

(Google scholar)

Responsable del grup

Catedràtica de Física Aplicada

(+34) 963 543 118 m.amparo.gilabert@uv.es

F. Javier García Haro

(Google scholar)

Professor Titular de Física de la Terra (+34) 963 543 111 J.Garcia.Haro@uv.es

Beatriz Martínez

(Google scholar)

Investigadora (+ 34) 963 543 113 Beatriz.martinez@uv.es

Manuel Campos Taberner

(Google scholar)

Investigador (+34) 963 543 256 manuel.campos@uv.es

Sergio Sánchez

(Google scholar)

Investigador (+ 34) 963 543 113 Sergio.Sanchez@uv.es
Álvaro Moreno (NTSG, Univ. Montana, USA) Col·laborador   alvaro.moreno@ntsg.umt.edu
Fernando Camacho
(EOLAB, València, Espanya)
Col·laborador   fernando.camacho@eolab.es
Fabio Maselli
(IBIMET-CNR, Florència, Italia)
Col·laborador   maselli@ibimet.cnr.it

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies