Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Universitat de València
Nom Categoria Contacte Departament
Amorós López, Julia Carmen Contractada Dra. 96.354.33.88
julia.amoros@uv.es
Enginyeria Electrònica
Camps Valls, Gustau C.U. 96.354.40.21
gustau.camps@uv.es
Enginyeria Electrònica
Caselles Miralles, Vicente C.U. 96.354.31.21
vicente.caselles@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Coll Company, César C.U. 96.354.32.47
cesar.coll@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Delegido Gómez, Jesús T.U. 96.354.40.68
jesus.delegido@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Estellés Leal, Víctor T.U. 96.354.32.55
victor.estelles@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Esteve Martínez, Anna Aj. Dra. 96.398.37.40
Anna.Esteve@uv.es
Didàctica de les CC Experimentals i Socials
Gandía Franco, Soledad T.U. 96.354.31.20
soledad.gandia@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
García Haro, Francisco J. T.U. 96.354.31.11
j.garcia.haro@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Gilabert Navarro, Mª Amparo C.U. 96.354.31.18
m.amparo.gilabert@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Gómez Amo, Jose Luis Aj. Dr. 96.354.33.13
Jose.L.Gomez-Amo@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Gómez Chova, Luis C.U. 96.354.40.24
Luis.Gomez-Chova@uv.es
Enginyeria Electrònica
Jiménez Muñoz, Juan C. T.U. 96.354.37.81
juancar.jimenez@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
López Baeza, Ernesto T.U. 96.354.40.49
ernesto.lopez@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
López García, María José C.U. 96.398.38.98
maria.j.lopez@uv.es
Geografia
Marín Fernández, Mª José T.U. 96.162.54.55
Maria.Marin-Fernandez@uv.es
Matemàtiques per a l'Economia i l'Empresa
Martínez Díaz, Beatriz T.S.I. 96.354.32.56
beatriz.martinez@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Martínez Lozano, José A. C.U. 96.354.31.23
jose.a.martinez@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Moreno Méndez, José F. C.U. 96.354.31.12
jose.moreno@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Niclòs Corts, Raquel T.U. 96.354.33.08
raquel.niclos@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Pedrós Esteban, Roberto T.U. 96.354.31.39
roberto.pedros@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Piles Guillem, María Inv. Dra. Colabor.

96.354.41.61 
maria.piles@uv.es

Laboratori de Processat d'Imatges (Lpi)
Sobrino Rodríguez, José A. C.U. 96.354.31.15
jose.sobrino@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Soria Barrés, Guillem Pau

Inv.Dr.

Contrat.

96.354.40.53
guillem.soria@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Utrillas Esteban, Mª Pilar C.U. 96.354.31.23
maria.p.utrillas@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Valor i Micó, Enric C.U. 96.354.40.46
enric.valor@uv.es
Física de la Terra i Termodinàmica
Jochem, Verrelst T.S.I.

96.354.40.46

Jochem.Verrelst@uv.es

Laboratori de Processat d'Imatges (Lpi)

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies