Logo UVGrau en Comunicació AudiovisualFacultat de Filologia, Traducció i Comunicació Logo del portal

  • Estudiants estrangers a la Facultat

Coordinadora de centre

Calero Valera, Ana R.
E-mail: Ana.R.Calero@uv.es

Grau en Comunicació Audiovisual

El Ketiti Yahmedi, Aouatef
E-mail: Aouatef.ketiti@uv.es

Grau en Estudis Anglesos

Rosca, Andreea
E-mail: andreea.rosca@uv.es

Alonso Recarte, Claudia
E-mail: claudia.alonso@uv.es

Grau en Estudis Hispànics

Rodrigo Mancho, Ricardo
E-mail: Ricardo.rodrigo@uv.es

Garcia Valle, Adela
E-mail: adela.garcia@uv.es

Grau en Filologia Catalana

Roca Ricart, Rafael
E-mail: rafael.roca@uv.es

Grau en Filologia Clàssica

Coronel Ramos, Marco Antonio
E-mail: marco.coronel@uv.es

Grau en Llengües Modernes i les seues Literaturas

Ramos Gay, Ignacio
E-mail: Ignacio.Ramos@uv.es

Gutierrez Koester, Isabel
E-mail: Isabel.gutierrez@uv.es

Grau en Periodisme

Palau Sampio, Dolors
E-mail: dolors.palau@uv.es

Grau en Traducció i Mediació Interlingüística

Santaemilia Ruiz, José (anglès)
E-mail: jose.santaemilia@uv.es

Pinilla Martinez,  M.Julia (francès)
E-mail: M.julia.pinilla@uv.es

Robles Sabater, Ferran (alemany)
E-mail: Ferran.robles@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies