Logo UVGrau en HistòriaFacultat de Geografia i Història Logo del portal

Nom Categoria Personal       Contacte
Lacasta Calvo, Joaquin Administrador Secretaria - Administració

96 398 34 25

Joaquin.V.Lacasta@uv.es

Juanes Castillo, Amparo Tècnica Mitjana de Gestió Gestió Económica

96 386 42 92


Amparo.Juanes@uv.es

Romero Juste, Ricardo

Tècnic Mitjà de Gestió Gestió d'Estudiants

96 386 42 46

Ricardo.Romero@uv.es

Vila Aguilar, María Jesús

Cap d'Unitat de Gestió Alumnes

96 398 35 26


M.Jesus.Vila@uv.es

Carrión Garcerá, M. Carmen

Administrativa Alumnes

96 386 42 91

M.Carmen.Carrion@uv.es

Montes Viana, Mercedes Administrativa Alumnes

96 398 35 30


Mercedes.Montes@uv.es

Pallas Picó, Raquel Administrativa Master

96 386 42 33

Raquel.Pallas@uv.es

Mares García, Consuelo Administrativa Gestió Económica

96 398 35 28

Consuelo.Mares@uv.es

Ortiz Sorio, Amparo Administrativa Gestió Económica

96 398 35 29


Amparo.Ortiz@uv.es

Pérez Ibáñez, Elena Administrativa Alumnes

96 386 42 33


Elena.Perez@uv.es

Melchor Aggery, Carolina Administrativa Alumnes

96 398 35 27


Carolina.Melchor@uv.es

Tamarit Marí, Manuel Administratiu Alumnes

96 398 36 30


Manuel.Tamarit@uv.es

Bañuls Cervera, Cristina Secretaria Degà Deganat

96 386 42 32


Cristina.Banuls@uv.es

Calas García, M. José Administrativa Deganat

96 386 42 88


Maria.J.Calas@uv.es

                                                                                 Enllaç a  Consergeria

 

Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies